E”MOC”JE – w nich jest twoja MOC

E”MOC”JE – w Nich Jest MOC

Emocje towarzyszą nam od urodzenia – te dobre i te tak zwane „złe”, trudne. Nie da się od nich uciec, można je wprawdzie zamrozić, zablokować, ale wtedy funkcjonujemy jak „zombi” – prawie nieżywi, bez witalności, a nawet bez sensu życia.

Są ważne, są bardzo ważne, ale czasem, kolokwialnie mówiąc, „zalewają” swoją intensywnością, nie pozwalają dobrze i spokojnie żyć. Dlatego tak istotna jest praca z emocjami, zrozumienie powodów, dla których pojawiają się w tak intensywnej formie, umiejętność ich przeżycia i ułagodzenie, aby nie były niszczące.

Zapraszamy do Studia DAKINI na cykl spotkań, na których będziemy pracować z emocjami: z lękiem, gniewem, smutkiem, frustracją, poczuciem krzywdy, żalem, depresją. Krótki wykład o danej emocji, a później ćwiczenia – w różnych formach i poznanie sposobów na łagodzenie emocjonalnych „wybuchów”. Dzięki tej pracy zrozumiesz co dzieje się w Twoim wnętrzu, a emocje będą Twoimi sprzymierzeńcami, a nie „niszczycielami” Twojego życia.

Druga część piątkowego wieczoru będzie zaproszeniem do medytacji w ruchu (medytacji dynamicznej lub medytacji kundalini według Osho), aby móc w bezpiecznej formie uwolnić zalegające afekty czyli wytrząść, wyoddychać, wytańczyć zablokowane w ciele smutki, żale, napięcia.

Prowadzi: Maria Ketrh – psycholog, terapeuta, nauczyciel chirurgii fantomowej
Miejsce warsztatów: Studio DAKINI Bielsko-Biała ul. Partyzantów 44 (tel. 531 576 198)
Cena: 30 złotych

Zapraszamy również do Medytacji wg.Osho bezpośrednio po warsztacie dla uruchomienia przepływu energii mocy powstałej w E*MOC*JACH. Razem oba spotkania taniej- 50zł zamiast 55zł
zgłoszenia: tel. 531 576 198
dakini@dakini.pl

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *