Ceremonia Oddechu – Oddech w Męskim kręgu

18664559_1332795570123001_370411808165588769_n
Oddychamy w Męskim Kręgu..
Panowie zapraszam żeby wysyłać zgłoszenia na bbtr.oddech@gmail.com

Tym razem rozpoczniemy Ceremonię Medytacją Aktywną wg. Osho, która została stworzona z myślą o współczesnym człowieku. Starannie dopracowane procesy pozwalają rozpuścić napięcia i doświadczyć wewnętrznej harmonii, poruszyć energię w ciele i wyciszyć umysł.

Ceremonia Oddechu to silna i głęboka 2-godzina podróż, gdzie będziemy prowadzeni do wyższego stanu świadomości za pomocą głębokiego połączonego oddechu – w ten sposób dostarczamy organizmowi tlenu i energii do uwolnienia uwięzionych emocji, urazów i traum które mogą wydostać się na powierzchnie oczyszczając nasze ciało. Pozostawiając uczucie bycia bardziej pełnym i zintegrowanym.

Podczas ceremonii doświadczysz całego spektrum odczuć i emocji dostępnych dla człowieka, jednocześnie rozszerzając Twoją zdolność do posiadania i wspierania swobodnego przepływu energii życiowej. Ta praca pomaga przebić się przez wiele warstw zbroi ciała, uwalniając mentalny, emocjonalny oraz fizyczny opór, wspierac otwarcie przestrzeni aż do kręgosłupa. Pozwala to być coraz bardziej obecnym, świadomym i radosnym człowiekiem. Otwierasz się głębiej na akceptację samego siebie oraz innych, uwaniając się od chronicznych napięć w ciele, ograniczających wzorców oraz traum otwierasz się, aby cieszyć się życiem w całej okazałości i poczuć się dobrze we własnym ciele.

Będziemy pracować na leżąco, proszę wziąć ze sobą komfortowe ubranie które nie będzie krępowało ruchów, coś cieplejszego żeby ubrać po warsztacie. I wodę do picia.

Przed przystąpieniem do ceremonii można określić osobistą intencję z którą będziesz pracował/a, może to wzmocnić proces a następnie pomóc w uwolniu się od problemu.

KIEDY: 14.10.2017
godz. 17:00 – 20:00

GDZIE: Studio Dakini ul. Partyzantów 44, Bielsko-Biała
INWESTYCJA: 40 – 70 PLN – sam ocenisz ile warta była dla Ciebie Ceremonia.

Ilość osób ograniczona.
Zapisy i informacje:
DARIUSZ MAŁOJŁO tel. 606104459, mail: bbtr.oddech@gmail.com

Studio Dakini: dakini@dakini.pl, 531576198

Prowadzący:
DARIUSZ MAŁOJŁO – certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener personalny, tancerz, performer, inżynier.

Ukończył studia magisterskie w kierunku Elektrotechnika oraz MiBM na Politechnice Krakowskiej. Przez 8 lat związany z biznesem jako inżynier specjalista. Ukończył 2-letni trening praktyka pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, jest asystentem podczas treningów BBTR®.
Od wielu lat pracuje i pogłębia swoją wiedzę na temat pracy z ciałem, masażem, świadomością ciała i wpływem oddechu na procesy w nim zachodzące.
Jest założycielem Dariusz Małojło – Art&Therapy, gdzie łączy pracę terapeutyczną i artystyczną.
Jest twórcą projektu Breath Ceremony – Ceremonia Oddechu oraz Oddech w Męskim Kręgu z którymi podróżuje po Polsce.
Aktualnie wspołpracuje z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii, gdzie prowadzi sesje z Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy® oraz pogłębia wiedzę w dziedzinie pracy z traumą.
Tel +48 606104459, – Mail: bbtr.oddech@gmail.com
[1] https://www.facebook.com/malojlo.art/
[2] https://www.facebook.com/breathceremonies/

KONRAD SZOT

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *