Ceremonia Oddechu

Ta silna i głęboka ceremonia, to 2-godzina podróż, gdzie będziemy prowadzeni do wyższego stanu świadomości za pomocą głębokiego połączonego oddechu – w ten sposób dostarczamy organizmowi tlenu i energii do uwolnienia uwięzionych emocji, urazów i traum które mogą wydostać się na powierzchnie oczyszczając nasze ciało. Pozostawiając uczucie bycia bardziej pełnym i zintegrowanym.

Podczas ceremonii doświadczysz całego spektrum odczuć i emocji dostępnych dla człowieka, jednocześnie rozszerzając Twoją zdolność do posiadania i wspierania swobodnego przepływu energii życiowej. Ta praca pomaga przebić się przez wiele warstw zbroi ciała, uwalniając mentalny, emocjonalny oraz fizyczny opór, wspierac otwarcie przestrzeni aż do kręgosłupa. Pozwala to być coraz bardziej obecnym, świadomym i radosnym człowiekiem. Otwierasz się głębiej na akceptację samego siebie oraz innych, uwaniając się od chronicznych napięć w ciele, ograniczających wzorców oraz traum otwierasz się, aby cieszyć się życiem w całej okazałości i poczuć się dobrze we własnym ciele.

Będziemy pracować na leżąco, proszę wziąć ze sobą komfortowe ubranie które nie będzie krępowało ruchów, coś cieplejszego żeby ubrać po warsztacie. I wodę do picia.

Przed przystąpieniem do ceremonii można określić osobistą intencję z którą będziesz pracował/a, może to wzmocnić proces a następnie pomóc w uwolniu się od problemu.

KIEDY: 04.03.2017
godz. 11:00 – 13:00

GDZIE: Studio Dakini ul. Partyzantów 44, Bielsko-Biała
INWESTYCJA: 30 PLN lub więcej jeżeli poczujesz, że Ceremonia była dla Ciebie wyjątkowym wydarzeniem.

Ilość osób ograniczona.
Zapisy i informacje:
DARIUSZ MAŁOJŁO tel. 606104459, mail: bbtr.oddech@gmail.com

Studio Dakini: dakini@dakini.pl, 531576198

Prowadzący:
DARIUSZ MAŁOJŁO – inżynier, praktyk pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener personalny, tancerz, performer.

Ukończył studia magisterskie w kierunku Elektrotechnika oraz MiBM na Politechnice Krakowskiej. Przez wiele lat związany z biznesem jako inżynier specjalista. Ukończył 2-letni trening Praktyka pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova. Od wielu lat pracuje i pogłębia swoją wiedzę na temat pracy z ciałem, świadomością ciała i wpływem oddechu na procesy w nim zachodzące.
Aktualnie wspołpracuje z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii, gdzie prowadzi sesje z Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy®.

EWA WOLF – góralka, matka nomadka. Kulturoznawczyni, fotografka, performerka i tancerka. Masażystka oraz chirurg fantomowy. Prowadzi regularne zajęcia ze świadomości ciała. Inspiracji do pracy obecnie szuka w Kursie Cudów, Technikach Uwalniania, Terapii Krzyżowo Czaszkowej, Feldenkraisie, Kontakt Improwizacji, Tańcu spontanicznym, The Work, metodzie Lowena, EFT, Fizyce Kwantowej, Dwupunkcie, Mocnym trzymaniu, Ustawieniach Rodzin, oraz pracy z Wewnętrznym Dzieckiem. Wszystkich interesujących ją dziedzin używa do kalejdoskopowego wyrażania siebie, do czego zachęca innych.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *