Ceremonia Oddechu

Ceremonia Oddechu to silna i głęboka 2 -godzina podróż, gdzie w bezpiecznej atmosferze w tańcu, obecności i głębokim oddechu będziemy podążać za odczuciami i emocjami które są dla Ciebie dostępne, Poprzez doświadczanie siebie rozszerzasz swoją zdolność do posiadania i wspierania swobodnego przepływu energii życiowej. Możesz pomóc sobie przebić się przez wiele warstw zbroi ciała, uwalniając mentalny, emocjonalny oraz fizyczny opór. Pozwala to być coraz bardziej obecnym, świadomym i radosnym człowiekiem. Otwierasz się głębiej na akceptację samego siebie oraz innych, uwalniając się od chronicznych napięć w ciele, ograniczających wzorców oraz traum otwierasz się, aby cieszyć się życiem w całej okazałości i poczuć się dobrze we własnym ciele.

Ceremonia Oddechu rozpoczyna się w kręgu, gdzie każdy ma przestrzeń do tego by sformułować swoja intencję i poznać grupę. To spotkanie pozwala pracować na wielu płaszczyznach naszego odczuwania ciała, sfery emocjonalnej oraz psychiki.
Nasza wspólna podróż rozpoczyna się w tym miejscu, Każdy w swoim tempie. Wydarzy się tylko tyle na ile się otworzysz.
Będziesz prowadzony poprzez specjalnie dobrane elementy które pozwolą Ci skontaktować się z ciałem, swoimi zasobami, rozluźnić się poprzez ruch, taniec a następnie by wejść w przestrzeń głębokiego połączonego oddychania. Na koniec możesz odpocząć i zintegrować się podczas masażu dźwiękiem mis i dzwonków.

To czas kiedy będziemy się budzić do życia, otwierać się na to co może przyjść, wysyłać w świat nasze intencję czego potrzebujemy.
I podziękujemy za to co było doceniając te fajne, jak i trudne doświadczenia.
————————————
Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w pracy z oddeche. Struktura Ceremonii Oddechu pozwala skorzystać osobom początkującym jak i zaawansowanym w pracy ze sobą. Każdy odnajdzie tam miejsce dla Siebie.

Będziemy pracować na stojąco, jak i na leżąco, proszę wziąć ze sobą komfortowe ubranie które nie będzie krępowało ruchów, coś cieplejszego żeby ubrać po warsztacie. I wodę do picia.

Przed przystąpieniem do ceremonii można określić osobistą intencję z którą będziesz pracował/a, może to wzmocnić proces otwierania się na własne potrzeby.
W dniu Ceremonii Oddechu zalecam posiłek lekkostrawny, bez smażonych potraw, mięsa, cukru itp.

PRZECIWSKAZANIA: dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem i z nadciśnieniem, mocne stany lękowe,

————————————–
KIEDY: 13.06.2020 (sobota)
godz. 17:00 – 19:00

GDZIE: Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko-Biała
INWESTYCJA: 50 – 80 PLN w zależności jak wyjątkowym wydarzeniem była dla Ciebie Ceremonia.

————————————–
ZAPISY I INFORMACJE :
Dariusz Małojło
tel. 606104459,
mail: kontakt@dariuszmalojlo.pl

Studio Dakini:
tel. 531 576 198
mail: dakini@dakini.pl

Ilość miejsc jest ograniczona.
————————————–
Prowadzący:
DARIUSZ MAŁOJŁO – tata, certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTRS® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener pracy z oddechem, tancerz, performer, inżynier.

Jest założycielem Dariusz Małojło – Breathwork Art&Therapy.
Jest twórcą projektu Breath Ceremony – Ceremonia Oddechu z którym podróżuje po Polsce i Europie.
Ukończył trening z Biodynamic Breath and Trauma Release System BBTRS® prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, Uzyskał certyfikat praktyka BBTRS® a następnie asystował podczas treningów certyfikujacych BBTRS®

Współpracuje z Instytutem Rozwoju Potencjału Życia Piotra Bednarczyka.

Więcej informacji na stronie https://dariuszmalojlo.pl

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *