BODY patchWORK: Dwupunkt w ruchu na Nowy Dobry Rok

BODY patchWORK to co tygodniowe zajęcia ze świadomości ciała.
Tym razem będziemy chcieli wspólnie rozpocząć Rok 2017 pracą z Dwupunktem. Osobom, które do tej pory nie spotkały się z tą metodą polecam jako inspirację i wrowadzenie do zajęć filmy:


Możecie też w domu zapoznać się wstępnie z techniką zatrzymania myśli, wchodzenia w pole serca, oraz odczuwanie obu dłoni.
Dzięki temu część teoretyczną będziemy mogli zmiejszyć do minimum i większość czasu przeznaczyć na konkretną koherencję.
Zapraszam serdecznie- Ewa Wolf
koszt: 25 zł

Ewa Wolf- góralka, matka nomadka. Kulturoznawczyni, fotografka, performerka i tancerka. Masażystka oraz chirurg fantomowy. Prowadzi regularne zajęcia ze świadomości ciała. Inspiracji do pracy obecnie szuka w Kursie Cudów, Technikach Uwalniania, Terapii Krzyżowo Czaszkowej, Feldenkraisie, Kontakt Improwizacji, Tańcu spontanicznym, The Work, metodzie Lowena, EFT, Fizyce Kwantowej, Dwupunkcie, Mocnym trzymaniu, Ustawieniach Rodzin, oraz pracy z Wewnętrznym Dzieckiem. Wszystkich interesujących ją dziedzin używa do kalejdoskopowego wyrażania siebie, do czego zachęca innych.
www.profilaktyka.art.pl
https://www.youtube.com/channel/UCQG2pOsN39ZDwpU4mTHWKZQ

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *