Art&Therapy: Oddech i Groove

19248094_1647247708621390_3021804011302884620_n
Projekt Art&Therapy zaprasza do poznawania siebie, skupieniu się na tym co możemy i czujemy, a przy tym poszukiwaniu kontaktu ze sobą, z własnym ciałem i emocjami.

Środowe spotkanie będzie inspirowane językiem ciała GAGA oraz oddechem transformacyjnym.
Tym razem sprawdzimy jak nasze ciało porusza się, gdy jest zmęczone, poszukamy przyjemności w ruchu i emocji jakie nam towarzyszą. Nasze ciała nie będą wykonywać ćwiczeń, ale będą pracować jako wspólna cześć całości, po ty by tą całość zintegrować oddechem.

KIEDY: 21.06.2017 (środa)
godz. 18:00 – 19:30

GDZIE: Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko-Biała

INWESTYCJA: 25 PLN

DARIUSZ MAŁOJŁO – certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener personalny, tancerz, performer, inżynier.

Ukończył studia magisterskie w kierunku Elektrotechnika oraz MiBM na Politechnice Krakowskiej. Przez 8 lat związany z biznesem jako inżynier specjalista. Ukończył 2-letni trening praktyka pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, jest asystentem podczas treningów BBTR®.
https://www.biodynamicbreath.com/bbtri-people/dariusz-malojlo/
Od wielu lat pracuje i pogłębia swoją wiedzę na temat pracy z ciałem, masażem, świadomością ciała i wpływem oddechu na procesy w nim zachodzące.
Jest założycielem Dariusz Małojło – Art&Therapy, gdzie łączy pracę terapeutyczną i artystyczną.
Jest twórcą projektu Breath Ceremony – Ceremonia Oddechu oraz Oddech w Męskim Kręgu z którymi podróżuje po Polsce i Europie.
Aktualnie wspołpracuje z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii, gdzie prowadzi sesje z Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy® oraz pogłębia wiedzę w dziedzinie pracy z traumą.
Tel +48 606104459, – Mail: bbtr.oddech@gmail.com

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *