AKADEMIA ROZWOJOWA : Wykład otwarty – Katarzyna Cieślak

Koniec roku to jednocześnie przestrzeń do podsumowań i czas nowych pomysłów, projektów i planów.
Tym samym i ja pragnę zaprosić na zajęcia edukacji duchowej, które z jednej strony podsumują intensywny cykl kończącego się roku, a zarazem będą zapowiedzią nowego projektu z którym przybędę do Was już od Nowego Roku.
Podczas niedzielnego spotkania podzielę się wiedzą, która wesprze nas w integracji doświadczeń mijającego roku, opowiem o tym jak działają prawa Karmiczne, co dzieje się w energii w związku z dużym skokiem rozwojowym którego jesteśmy jednocześnie obserwatorami oraz twórcami – w skali całego globu, oraz w skali jednostki.
Zajęcia są bezpłatne, po wykładzie będzie można nabyć karnety/zaproszenia prezentowe na indywualne sesje rozwojowe, oraz książki Siergieja Łazariewa.

Niedziela 19.12 godz. 11 -13
Studio Dakini, tel.531576 198

Katarzyna Cieślak
tel 784363646
Wstęp wolny

Katarzyna Cieślak – z wykształcenia socjolog, z pasji i zamiłowania do rozwoju duchowego od wielu lat zajmuje się odczytami karmicznymi i pracą z energią przy pomocy ustawień energetycznych, oraz ustawień systemowych – prowadzi sesje taneczne przy muzyce wysokowibracyjnej, wykłady, warsztaty, maluje mandale Świętej Geometrii, śpiewa mantry – radosna, pozytywna, wiedźma współczesna.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *