Wokół świadomych narodzin – warsztat

10592931_790052747705001_6713292992563657303_n
Serdecznie zapraszam , wszystkich zainteresowanych tematyką świadomego porodu – przyszłych rodziców, położne, doule, osoby wspierające proces narodzin, i tych którzy chcą dopiero zaprosić dziecko do swej przestrzeni życiowej ,na warsztat zmieniający paradygmat narodzin.

Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu zarówno kobiety jak i dziecka , jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym , dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny.To w jaki sposób przychodzimy na świat wpływa na całe nasze życie.

Na warsztacie dowiesz się :
– jak przygotować się w sposób holistyczny, świadomy do ciąży i narodzin
– o potencjale porodu
– o mocy płynącej z doświadczenia porodu naturalnego, świadomego
– o tym, czym jest poród lotosowy i jakie są jego korzyści
– poznasz techniki relaksu i świadomej komunikacji z dzieckiem w łonie m.in wizualizacja, taniec ekstatyczny, śpiew prenatalny
– nawiążesz czułą relację z ciałem i jego mądrością
– jak tworzyć i utrzymać Świętą Przestrzeń podczas porodu

W pierwszej części zobaczymy niezwykły film o świadomych, naturalnych narodzinach ” Narodziny jakie znamy” Eleny Tonetti Vladimirovej, po którym podzielę się swoim doświadczeniem 4 naturalnych porodów ( 3 domowych i lotosowych) .

Po przerwie podzielę się technikami sztuki świadomego relaksu , poszerzania świadomości swojego ciała i zaufania jego mądrości.
Będzie to także czas na doświadczanie głębokiego relaksu,poszerzania umiejętności bycia rozluźnionym a równocześnie obecnym w swoim Centrum, by móc z łatwością radzić sobie wśród silnych wrażeń porodowych.
Podarowanie sobie czasu, uwagi tylko dla siebie, możliwość skontaktowania się ze sobą, ze swoim ciałem i swoim wewnętrznym głosem , a także ze swym oczekiwanym dzieckiem jest podstawą przygotowania do pięknych, świadomych narodzin.
Na koniec warsztatu uczestnicy doświadczą masażu całego ciała w dźwiękowej kąpieli gongów i innych instrumentów etnicznych.

Kamila Domin -” Szamanka Narodzin” , szczęśliwa mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu , lotosowo. Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej pionierki światowego ruchu świadomych narodzin. Pasjonuje się tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, gra na gongach i uzdrawia dźwiękiem.

15.11.2014 , godz.10.00- 18.00

Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko Biała

inwestycja: 120 zl, 200 zl dla par
zaliczka: 40zł

konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945

zapisy: proszę o potwierdzenie mailowe lub telefoniczne,
kontakt:
dakini@dakini.pl, tel.531 576 198

kamila.domin@gmail.com, tel. 697 995 685

Istnieje możliwość zamówienia obiadu wegetariańskiego, proszę wcześniej napisać, czy chcesz zamówić.

Trailer filmu „Narodziny jakie znamy”, na warsztacie zobaczymy go w polskiej wersji językowej

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *