SPOTKANIE W SPOJRZENIU – Jest taka chwila, gdy patrząc w oczy drugiego człowieka widzę piękno całego wszechświata

10386756_761504053890969_7913162264440496421_n
To spotkanie z tobą, ale to także a może przede wszystkim spotkanie ze sobą.

To lekcja gotowości na bliskość, na intymność w oddaleniu, to prawda o oczekiwaniach bądź ich braku, o pragnieniach i o lęku, to byciu w „nagości”, to moje prawdziwe „Ja” bez maski, to chwila gdy dorosły podejmuje decyzję o spotkaniu a moje „wewnętrzne dziecko” widzi siebie w twoich oczach – jest prawda o mojej radości w „byciu”.

Oczy to w istocie ZWIERCIADŁO DUSZY.

To co proponuję Ci na tym 3 godzinnym spotkaniu to absolutna otwartość.

To co proponuję Ci w trakcie 3 godzinnego warsztatu to przede wszystkim spotkanie w spojrzeniu, jedno z najbardziej transformujących narzędzi jakie udało mi się poznać. Transformacja na poziomie tożsamości.

Na warsztacie będziesz mógł/mogła dotykać duszy swojej i drugiego człowieka patrząc mu w oczy, nie dotykając wytworzyć i poczuć realne ciepło, bez słów godzinami rozmawiać, w ciszy radośnie krzyczeć, śmiejąc się do łez czuć bliskość na najgłębszym poziome, roniąc łzy mieć poczucie jedności i zrozumienia.
Można, możesz, doświadczysz – poczujesz wdzięczność.

Jesteśmy jednością w rozdzieleniu, od nas zależy czy będziemy jednością w zjednoczeniu.
To kwestia decyzji i podążania za nią.

Zjednoczenia nie dokonuje się na poziomie intelektu – zjednoczenie następuję na poziome duszy i trwale zmienia tożsamość.
Ale o tym się nie mówi, słowa to tylko symbole – tego się doświadcza.

Prowadzący
Łukasz Łukaszewicz

Łukasz Łukaszewicz o sobie:
Mam 37 lat i czuję jakby z każdym dniem moje życie zaczynało się na nowo, od 14 lat towarzyszę ludziom w ich drodze do siebie.

Z wykształcenia… (więcej szczegółów na stronie www.wewnetrznedziecko.com/#!lukasz-lukaszewicz/cmvh

Kiedy: 29 sierpień 2014
Miejsce: Studio Dakini www.dakini.pl
ul. Partyzantów 44,
43-300 Bielsko-Biała

Inwestycja: Wierzę w istnienie świata w którym nie trzeba płacić pieniędzmi a jedynie wymieniać się umiejętnościami, towarami itp. wierzę, że wtedy obfitość popłynie pełnym strumieniem – kiedy dawanie i branie zostanie zrównoważone a przepływ pomiędzy ludźmi i ich systemami odblokowany.

Tak, wierzę w taki świat jestem realistą i wiem, że np. jak na razie potrzebuję zapłacić za czynsz, światło, wodę itp. potrzebuję także zakupić jedzenie a pieniądz jest obiegowym środkiem płatniczym.

Wierzę jednak bardzo głęboko w poddanie się prowadzeniu czemuś większemu (nie określam bardzo precyzyjnie czym to jest mówię o tym Wszechświat), wierzę, że niezależnie od wszystkiego jeżeli podążam za swoim sercem Wszechświat o mnie zadba, a wszystkie moje potrzeby zostaną zaspokojone.

W związku z tym, że chcę być absolutnie spójny z tym co mówię i tym co robię podjąłem decyzję.
Za każdą sesję indywidualną oraz za warsztaty począwszy od czerwca 2014 każdy uczestnik (uwzględniając swoje realne możliwości, zrównoważone aktualnymi cenami na rynku szkoleniowym) zapłaci tyle ile uzna za stosowne .

Nie będę narzucał już ceny za sesję ani warsztaty.

Zapisy i organizacja: Ola Żochowska, Studio Dakini tel. 531 576 198
dakini@dakini.pl

Łukasz Łukaszewicz tel. 791411161

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *