Narodziny do swojej Pełni- warsztat tworzenia Nowej Wizji Narodzin

10359153_817220148321594_7694932993095164645_n
Poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu zarówno kobiety jak i dziecka , jest potężną inicjacją na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym , dlatego warto przygotować się do niego w sposób holistyczny. To w jaki sposób przychodzimy na świat, warunkuje nasz sposób postrzegania i funkcjonowania w świecie.

Zapraszam na warsztat przyszłych rodziców, towarzyszy porodu .. a także każdego , kto chce stworzyć Nową Wizję swoich Narodzin i tych, którzy chcą stworzyć przestrzeń i zaprosić Nowe do swojego życia..
Warsztat przeznaczony jest dla osób, które chcą zneutralizować swoją traumę narodzeniową i stworzyć Nową Wizję Narodzin w Miłości , w połączeniu ze swoim ciałem, by móc żyć w Pełni swego potencjału.

„Gdzieś we wnętrzu każdego człowieka znajduje się najistotniejszy wątek, matryca bohaterskiego życia, embrion boga lub bogini, które tęskni za tym, aby się narodzić. Ukazuje on, kim w zamyśle wszechświata mieliśmy być, jest tożsamością, którą odrzucamy, ponieważ większość z nas nie umie dostrzec nieograniczonego pola potencjału, które stoi dla nas otworem.”

Dr Deepak Chopra

Na warsztacie dowiesz się o :
– o potencjale Pola Narodzin
– jak przygotować się w sposób holistyczny do narodzin
– poznasz techniki relaksu i świadomej komunikacji z dzieckiem w łonie m.in wizualizacja, taniec ekstatyczny, śpiew prenatalny
– nawiążesz czułą relację z ciałem i jego mądrością
– doświadczysz ponownych narodzin i tworzenia Nowej Wizji Narodzin metodą rekodingu odcisku limbicznego Eleny Tonetti Vladimirovej,
– doświadczysz uzdrawiającej mocy dźwięku podczas kąpieli w dźwiękach gongów i innych instrumentów etnicznych

Metoda rekodingu odcisku limbicznego warsztaty i sesje indywidualne koncentruje się na świadomej kreacji Nowego Życia w Miłości, rekodowaniu zapisów w naszym układzie limbicznym ( emocjonalnej części mózgu, która nie podlega racjonalnej funkcji myślenia -korze nowej) oczyszczaniu ścieżek z przeszłych traum i wzorców, które już nie służą naszemu rozwojowi w połączeniu ze Źródłem Miłości i Obfitości.W energii wiru Pola Narodzeniowego, w Spiralnym Tańcu Tworzenia możesz poczuć i poddać się jego transformującej i uzdrawiającej mocy.
Rodząc siebie na nowo w poczuciu całkowitego bezpieczeństwa, zaufania miłości możesz poczuć, ponowne połączenie z naturą ,ze sobą ,ze swym ciałem, ze swą Esencją i cała Egzystencją, a także na nowo zaprojektować swoje życie.
Jeśli jesteś gotowa/wy na zmianę, zapraszam…
Spotkajmy się , by doświadczyć transformującej mocy Pola Narodzin i otworzyć się na jego nieograniczony potencjał.

prowadzenie
Kamila Domin -” Szamanka Narodzin” , szczęśliwa mama 4 dzieci urodzonych naturalnie, troje urodziła ekstatycznie w domu , lotosowo. Uczennica Eleny Tonetti Vladimirovej pionierki światowego ruchu świadomych narodzin. Pasjonuje się tańcem ekstatycznym i śpiewem spontanicznym, gra na gongach i uzdrawia dźwiękiem.

11.01.2015 , godz.11.00- 18.00
Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko Biała
inwestycja: 120 zl, 200 zl dla par

zapisy: proszę o potwierdzenie mailowe lub telefoniczne
mail:dakini@dakini.pl
tel.531 576 198

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *