Kurs Tai Chi dla początkujących – listopad 2022

Kurs Tai Chi dla początkujących – listopad 2022
Chcesz zobaczyć i poczuć, czym jest Tai Chi? W takim razie zapraszamy!
Nasze miesięczne kursy podstaw Tai Chi są przeznaczone dla osób, które chciałby się zapoznać z tym pięknym i przyjemnym rodzajem ruchu i przekonać się, czy jest to coś odpowiedniego dla nich.
Ale jeśli już uczestniczyłaś/uczestniczyłeś w naszym pierwszym kursie w październiku, również Cię zapraszam! W dalszym ciągu będziemy się zajmować podstawami, ale będzie też sporo nowych, prostych ćwiczeń, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć Tai Chi i ułatwić naukę.
A jeśli spodoba Ci się Tai Chi, możesz potem kontynuować naukę w jednej z naszych stałych grup, w których poznajemy dalsze tajemnice tej sztuki.
Tai Chi to wyjątkowy rodzaj ruchu, bo uczy nas poruszania całym ciałem w harmonijny i skoordynowany sposób. Ma to ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, bo nie tylko zapewnia nam głębokie rozluźnienie, ale poprawia naszą mobilność, elastyczność, usuwa napięcia (również te spowodowane stresem), mobilizuje układ krążenia, metabolizm i układ odpornościowy.
Zasady Tai Chi wynikają z najbardziej naturalnych ruchów naszego ciała – poznając je możesz wykorzystać je w każdym rodzaju sportu, który uprawiasz.
A poza tym ten rodzaj ruchu jest po prostu przyjemny – nie tylko Cię rozluźnia, ale i ożywia, poprawia nasz nastrój i pozwala cieszyć się życiem.
Pomimo, że ruch Tai Chi jest tak delikatny, zwiększa Twoją siłę, poprawia równowagę, koordynację i pewność ruchu.
W trakcie naszego kursu będziemy się koncentrować właśnie na tej naturalności, świadomości i rozluźnieniu oraz na wykorzystaniu ich w codziennym życiu.
Kurs obejmuje 4 spotkania na sali, a także opisy praktyk i filmy, które pomogą Ci powtórzyć ćwiczenia w domu, a także kontynuować trening również po zakończeniu kursu.
ℹ Prowadzący: Adam Trocki. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na mój temat, zajrzyj tutaj: Tai Chi. Pomiędzy Niebem i Ziemią | (taichi-trocki.pl)
Gdzie ćwiczymy?
Studio Dakini – Bielsko-Biała ul. Partyzantów 44
Kiedy ćwiczymy?
Od 10 listopada do 1 grudnia 2022, w każdy czwartek od godziny 19:00 do 20:30.
Ubieramy się luźno i wygodnie. Część ćwiczeń będzie wykonywana w pozycji siedzącej – możesz siedzieć na krześle lub przynieść ze sobą matę do jogi. Będziemy też oczywiście stać i poruszać się – załóż lekkie obuwie na cienkiej podeszwie lub skarpetki przeciwpoślizgowe.
Cena kursu: 180 zł.
(4 spotkania + materiały szkoleniowe – filmy i opis ćwiczeń)
Uwaga!: przy wpłacie zaliczki do środy 2 listopada 2022, cena promo 140 zł
Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198,
fb: @Studio Dakini
Zaliczka – 100 zł gwarantuje miejsce na kursie.
Wpłata na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *