Koncert – mantry i misy tybetańskie – Anna Rāḫēl Patrini

12179637_692575587509156_1991908436_n
„Nadejdą takie czasy, kiedy choroba nie będzie określana w taki sposób, w jaki robią to dziś lekarze i psycholodzy, lecz o chorym człowieku będzie się mówić słowami muzyków, jak o rozstrojonym pianinie”. – Rudolf Steiner

Wibracje mis tybetańskich wprowadzaja w stan relaksu i odprężenia oraz głębokiej medytacji. W naszym sercu tworzy się czysta przestrzeń, dzięki czemu zyskujemy przejrzystoś umysłu a organizm bezwysiłkowo i samoistnie powraca do równowagi.Podczas seansu dźwiękowego rozpuszczają się emocjonalne blokady, niwelowane są napięcia skumulowane w ciele, uwalniamy się od niepotrzebnych, skostniałych i patologicznych wzorców ,zyskując poczucie nieograniczonej wolności a przy tym zwiększonej świadomości.

Relaks, balans, harmonia, poczucie zdrowia i szczęścia – zapraszamy !

Sesja odbywa się na leżąco, maty i koce są na miejscu.

Prowadząca:
Anna Rāḫēl Patrini – wokalistka/muzyk, artystka multimedialna zajmująca się od kilku lat terapią dźwiękiem.Stosuje w swej pracy misy tybetańskie, mantry oraz uzdrawiającą energię REIKI.Prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne w kraju i za granicą w środowiskach związanych z Jogą, Buddyzmem oraz szeroko pojętym rozwojem duchowym.

Koszt: 30 zł

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
Zapisz się: dakini@dakini.pl / tel. 531576198

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *