Integracja Ludzi z Gór (Beskid) Przyjaźń. Samoorganizacja. Społeczność – #Krąg #Dialog #Instrument

Halo! Hanysy! Górole! Dzikusy! Pustelnicy! Rolnicy! Bajarze! Handlarze! Przyjaciele! Zielarze! Rzemieślnicy! Specjaliści! Sąsiedzi! Ziomki! Hej..
Ludzie!
Zobaczmy się. Usłyszmy się. Poznajmy się. Odkryjmy kto tu mieszka. Tu. Na tej ziemi – 17 grudnia wydarzy się seria niespodziewanych odkryć!
* * *
Iskra zaczęła się od pytania: – Jak mogę Ci służyć? W ten sposób skonfrontowało się 4-ech pozornie „obcych” sobie ludzi, których przyciągnęła podobna data w grafiku Studio Dakini – 17 grudnia – 4 prowadzących na jeden termin. No, nie może być. Negocjacje?
Co Ty. Pojawiły się kolejne pytania…
– Jaka jest Twoja potrzeba?
– Jak mogę Cię w tym wesprzeć?
– Jak się czujesz?
Po kilku wymianach okazało się, że odkrywamy siebie jako dojrzałe istoty do współtworzenia na zasadzie samoorganizacji, bez konceptu, kierownictwa, a w paradygmacie wędrującego lidera, gdzie każdy głos i każda potrzeba są ważne.
Tak oto @Dawid Okoński przygotuję dla Nas tablice z mapami i oznaczymy swoje miejsca, kompetencje, pasję. Porozmawiamy o korzeniach struktur rdzennych oraz kształtowaniu się krajobrazu ekowiosek w Europie i Polsce. Poprzez zabawę i mapę Naszego ciała (ruch, głos, dotyk, praca w kręgu) skonfrontujemy z wagą oraz niesamowitością sytuacji globalnej.
13:13 (2h) DZIKOŚĆ. RDZENNOŚĆ. PLEMIENNOŚĆ
Prosimy o punktualność.
Przedstawieni sobie nawzajem, zsynchronizowani na poziomie zmysłów oficjalnie otworzymy – czas szamański – organicznie rozluźniając, zapraszając do rozmów, poczęstunku, wymiany kontaktów. Mamy na to całą godzinę. Ale super.
…Muzyka zaczyna się usubtelniać
do momentu aż wszystko zamilknie….
17:00 To czas wspólnej ciszy. Rozluźniamy ciało z oddechem. Lada moment poza horyzont intelektu zabierze Nas w podróż dźwiękową @Paweł Zając (17:17) za pomocą digeridoo/ narzędzi medytacji oraz transu mamy szansę głębiej nawiązać kontakt z Naszymi korzeniami, spotkać oblicza Przodków i wyzwolić to, co potrzebuje się w Nas pojednać. Dzięki Paweł!
Tu dowiesz się więcej,
https://facebook.com/events/s/opowiesci-didgeridoo-bielsko-b/1211741149700765/
19:19 Domknięcie. Integracja.
Prosimy o rozmowy poza salą.
Ktoś może ogromnie korzystać z tego co zostało poruszone, nasłuchując siebie w otchłani nowych jakości.
19:30 Anka Shamankova zaprosi Nas do masażu ciała rytmem Bębnów. Mamy szansę wyjść z poziomu subtelności, a rozwinąć spotkanie do zintegrowanej, karmiącej fali brzmienia.
Tu dowiesz się więcej,
https://facebook.com/events/s/w-rytmie-bebnow/5626800164093516/
Otóż poprzez techniczny warsztat, możliwość nauki gry na Jembe (Anna przygotowała 20 bębnów! Weź też swoją bo kto wie jak bardzo wypełnimy Studio ).
Czas na wisienkę. Osadzeni w uważności rozluźniamy strukturę by o 21:00 puścić godzinny JAM – zatrzepotały motyle w brzuchu – To lekcja delikatności. Jesteśmy w przestrzeni Dakini. Świętej Kobiecości. Pamiętajmy o empatii i czułym nasłuchiwaniu.
Niektórzy stopniowo przygotowują się do snu…
Studio Dakini otwiera możliwość zostania na noc śniąc słodko w 17°C. Zadbaj o karimatę i śpiwór. Na sali są koce.

KOSZTA,
Przed Nami fuzja różnych specjalistów, którzy zdecydowali się udostępnić swoje dary w równości za 70 zł każdy, ale niespodzianką jest RABAT (210 zł – 40 zł) dla zdecydowanych doświadczyć całości, a to się równa 170 zł za miejsce, poczęstunek, 10 godzin doświadczeń, odkryć, innowacji, nowych znajomości. My też się cieszymy. Wspieracie Nas wołając Przyjaciół. Oczywiście jeśli finanse miałyby być przeszkodą. Napisz do Nas. Pomóż w organizacji.

Razem Możemy Więcej

MIEJSCE,
Bielsko-Biała, Dakini Studio
ul. Partyzantów 44

ZAPISY,
Na wydarzenie obowiązują zapisy, to ważne, aby zarezerwować dla Ciebie instrument. Napisz maila: dakini@dakini.pl
A jeśli masz pytania, zadzwoń: tel. 535 715 101
Cieszymy się na Twoją obecność!
KOCHANI,
Wydarzenie jest w duchu samoorganizacji. Sprawy takie jak zrzutka do kapelusza, sprzątanie po sobie, uważność na swoje przedmioty, telefonów wyciszenie, a najlepiej wyłączenie. Uwaga dla przestrzeni oraz siebie nawzajem. Wdzięczność za uważność. To spotkanie może otworzyć drzwi dla rozwoju cyklicznych weekendów przejawiających lokalne dary. Czujmy się jak w swoim wymarzonym domu i tak też go traktujmy.

Zapraszamy do pomnażania w dzieleniu się szwedzkim stołem. Zapewnimy symboliczne przekąski, ale gdyby każdy coś przyniósł za 5-10 zł, może okazać się, że jesteśmy w obfitości i wzajemnie zadbani. To okazja do rozwijania tego co wspólne..
w Miłości.
Dziękujemy,
@Dakini Alexandra
@Dawid Okoński
@Anka Shamankova
@Paweł Zając
Ps Fuzja poruszeń domyka się w sobotę o godzinie 22:00. Następnego dnia wraz z godziną 10:00 prosimy by nocujący wsparli w pozostawieniu przestrzeni czystej. Wraz z godziną 11:00 rusza 6 godzinny seans terapeutyczny pracy z ciałem pt. MĄDROŚĆ TYSIĄCA WCIELEŃ. Dawid wyraził potrzebę hermetycznej, szczelnej przestrzeni i prośbę o możliwy brak rozproszeń. Zamknięta grupa. Udział możliwy dla chętnych. Sprawdzajmy czy są jeszcze miejsca.
(11:00 – 18:00) Tu dowiesz się więcej,
https://fb.me/e/2bEsPL6bh

Po domknięciu – godzina ciszy. Kropką nad i…
Złocisto słonecznym domknięciem jest wodospad przeszywających częstotliwości podczas koncertu gongów w prowadzeniu Opiekunki Przestrzeni – Dakini Alexandry. Tak,
19:00 (2h) To czas na koncert i domknięcie całego weekendu. Załączamy link do wydarzenia, z którego dowiesz się więcej o uzdrawiającej mocy instrumentów archaicznych.
Tu dowiesz się więcej,
https://www.facebook.com/events/836320624299302?active_tab=about
Ogromnie dziękujemy, że możemy spotkać się w autentyczności oraz rodzinnej atmosferze. Niech ten weekend pod nazwą @JaźńPrzyJaźni będzie potwierdzeniem sensu spontanicznych spotkań, dbaniem o „domowe ognisko” Naszych gór oraz umacnianiem kolektywnego dobrostanu.
Dziękujemy Wam, że Jesteście,
Znasz to uczucie gdy nadchodzi coś niesamowitego?
To Nasze Życie, które jest w Naszych rękach.

To jak, zwołujemy przyjaciół?

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *