Ecstatic Dance z Cura Ecstatica

ECSTATIC DANCE w Studio Dakini.
*
DJ i producent Boris wraz z Izabelą Damek poprowadzą was w przestrzeń totalnej wolności w tańcu, czyli Ecstatic Dance.
Nie ma tutaj konkretnych zadań, wymagań, schematów, jest tylko wolność płynięcia za swoim czuciem i ciałem w rytm muzyki i w głąb swojej intencji.
Boris stworzył specjalnie na to wydarzenie różnorodny muzycznie Set Dj-ski, który poniesie wasze ciała, Izabela będzie do tej muzyki przewodnikiem, tak by stworzona dla was przestrzeń była bezpiecznym miejscem eksploracji siebie.
*Kiedy?
21.01.2023, sobota godz. 19:00-21:30
* Gdzie? Studio Dakini,
ul. Partyzantów 44, 43-300 Bielsko-Biała
🌸Cena: 70 zł – płatne gotówką na miejscu
🌸Obowiązują zapisy – jeśli chcesz wziąć udział, to napisz maila: dakini@dakini.pl
🌸 Co zabrać ze sobą?
– wygodny strój,
– wodę.
🌸Więcej o wydarzeniu:
Tworzymy tą muzyczno -taneczną przestrzeń, aby uwolnić ciało od schematycznego działania, napięć dnia codziennego, by poczuć czym jest wyzwolony, nieskrępowany taniec, poruszyć duszę. Taki stan pozwala spojrzeć na siebie z całkiem nowej perspektywy, przełamać granice tego co znamy i wiemy o sobie jeśli tylko taka będzie nasza intencja.
Stany ekstatyczne wywoływane poprzez taniec znane są u ludów rdzennych jako praktyka szamańska i jedna z form nawiązywania kontaktu ze sobą i wchodzenia w odmienny stan świadomości.
Spotykamy się razem by zanurzyć się w radości, ekstazie, poczuć ciało, emocje, nowe możliwości.
Przyjdź i doświadcz tego na swój własny unikatowy sposób.
Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś o Ecstatic Dane polecamy film:

Do zobaczenia!
Iza & Boris
🌸 O prowadzących:
Izabela Damek – Od zawsze w jej życiu towarzyszy ruch i taniec. Przez lata trenowała brazylijską sztukę walki Capoeira i prowadziła swoje sekcje treningowe na terenie Śląska jako instruktorka tej sztuki. Jej inspiracje i fascynacje muzyczne pochodzą głownie od ludów rdzennych Ameryki Południowej. Obecnie tworzy projekt Cura Ectstica – Ecstatic Dance, gdzie gra na bębnach, fletach i śpiewa. Regularnie organizuje spotkania intuicyjnego grania na instrumentach i śpiewu „Rezonans” w Bielsku-Białej.
🌸
Boris jest francuskim DJ-em, producentem i organizatorem imprez. Muzykę elektroniczną tworzy już od 15 lat. Szczególną uwagę przywiązuje do atmosfery swoich kompozycji. Początki jego działalności skupiały się wokół minimalistycznego techno (dużą rolę odegrała tu południowo-francuska scena elektroniczna, z którą Boris się wychowywał), by z biegiem lat zredukować BPM do tempa muzyki ambient. Dziś Boris z łatwością miesza swoje różne inspiracje tworząc utwory od deep do ambientu, poprzez elektronikę, zawsze mając na uwadze nastrojowość. Wierzy, że istnieje bezpośredni związek pomiędzy muzyką elektroniczną a duchowością. W 2019 roku, mieszkając jeszcze we Francji Boris założył „Convergence”. Pomysł polegał na stworzeniu cotygodniowego wydarzenia, które obracałoby się wokół połączenia natury, muzyki ambient i duchowości. W dzisiejszych czasach Boris kontynuuje swój wyjątkowy projekt w Polsce. Jego intencją jest wyrażenie pasji do świętowania na łonie natury, gdzie przyroda i nasze wewnętrzne stany mogą stopić się ze sobą w odpowiednim rytmie.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *