Ecstatic Dance z Boris Martel w Studio Dakini

Taniec ekstatyczny to transformujący warsztat oparty na tańcu, ruchu i muzyce.
Kluczowym słowem jest wolność, wolność tańczenia tak, jak chcesz. To troskliwa, nieoceniająca przestrzeń. Jesteś całkowicie wolny w swoich ruchach. Tutaj nie musisz umieć tańczyć – każdy ruch jest mile widziany.
Boris Martel prowadzi ten ekstatyczny taniec głównie poprzez muzykę. Używa muzyki jako narzędzia. Głęboko wierzy w korzyści płynące z muzyki dla naszych dusz. Wybiera i odtwarza muzykę zgodnie z energią grupy, w danym momencie.
Muzyka może być bardzo rytmiczna lub przeciwnie, bardzo medytacyjna, emocjonalna, a czasem nawet zabawna!
Taniec ekstatyczny to potężna podróż. Każdy przychodzi z różnymi intencjami. Możesz na przykład przyjść na Ecstatic Dance, aby tańczyć i dobrze się bawić w zdrowy sposób, bez alkoholu i substancji, lub aby wyleczyć się poprzez taniec i ekstazę.
We wszystkich przypadkach chodzi o głębokie ponowne połączenie z ciałem i duszą.
Kiedy? 25.08.2023, piątek godz. 19:30-22:00
Gdzie? Studio Dakini,
ul. Partyzantów 44, 43-300 Bielsko-Biała
Cena: 70 zł – płatne gotówką na miejscu
Obowiązują zapisy – Aby zapewnić sobie miejsce, wyślij wiadomość e-mail z potwierdzeniem tutaj : dakini@dakini.pl
Co zabrać ze sobą?
– wygodny strój
– wodę
Bez tytułu
o Borisie Martel
https://www.facebook.com/djborismartel/
Boris Martel to francuski DJ i producent, który mieszka w Polsce od pięciu lat. Wraz z przeprowadzką do Polski zainteresował się ruchem tańca ekstatycznego. Interesuje go wiele różnych stylów muzycznych. Jego sesje Ecstatic Dance charakteryzują się zmiennością stylu, tempa i emocji, a ich celem jest wprowadzenie uczestników w zbiorowy trans. Boris, mając wielki szacunek dla kultury szamańskiej, czerpie z niej inspirację, używających muzyki i tańca jako narzędzi uzdrawiania. Całkowicie zintegrowany z ruchem tańca ekstatycznego, propaguje indywidualne i zbiorowe transformacji dzięki tańcu.
W 2019 roku, mieszkając jeszcze we Francji Boris Martel założył projekt „Convergence”. Jego pomysł polegał na utworzeniu cotygodniowego wydarzenia, które odbywałoby się wokół natury, muzyki ambient i duchowości. W dzisiejszych czasach Boris kontynuuje swój wyjątkowy projekt w Polsce. Jego intencją jest wyrażenie pasji do świętowania życia na łonie natury, gdzie przyroda i nasze wewnętrzne stany mogą stopić się ze sobą w jedno w odpowiednim rytmie.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *