Bretarianizm – czyli sztuka niejedzenia wykład otwarty, wstęp wolny

CD-3

Są ludzie, którzy zaczęli odżywiać się Światłem, Praną, Energią Życia. Nazywa się ich z ang. breatharianami.

Bretarianie i dziniści uprawiają od wieków magię życia bez jedzenia i picia.

Bretarianie mają wysoki poziom energii i potrzebują mniej czasu na sen i odpoczynek, mogąc pracować przez wiele godzin nie czując zmęczenia, wynika to z faktu, że 90-99% energii człowieka zaangażowane jest w proces trawienia i wydalania. Wyobraźcie sobie, że nie ma żywności do strawienia czy resztek do wydalenia? W ludzkim ciele pozostaje mnóstwo energii do rozprowadzenia i wykorzystania dla rozwoju uśpionych talentów, pobudzających kreatywność i rozwój duchowy. Koncentracja, kontemplacja, wizualizacja i inne ćwiczenia umysłowe wychodzą lepiej a do zamierzonych wyników dochodzi się łatwiej i szybciej. Łatwiej jest też uciszyć umysł, co przybliża moment osiągnięcia stanu medytacji. Łatwiej zobaczyć Światło i poczuć Miłość, której źródłem jesteś. Kto widzi aurę, zauważa, że ta mocno świeci u osoby żyjącej bez jedzenia. Kształt jej jest bardziej symetryczny, aura tętni życiem i, ogólnie mówiąc, jest piękna.

Odżywianie Praną to:

umiejętność obchodzenia się bez jedzenia z możliwością sięgania po jedzenie dla celów towarzyskich,
pozyskanie większej wolności, swobody, wygody, kreatywności, młodości, energii, zdrowia, entuzjazmu i radości życia,
sposób na oczyszczenie organizmu,
zatrzymanie procesów starzenia,
uaktywnianie czakr pranicznych, wewnętrznej mocy i potencjału,
i wiele innych korzyści dla zdrowia i samorealizacji
Przejście Inicjacji NIE ZAMYKA drzwi powrotu do jedzenia materialnego ale OTWIERA drzwi

do DODATKOWEJ opcji!

Odżywianie Praną nie jest celem samym w sobie lecz skutkiem wyboru Drogi Rozwoju, poszerzania Świadomości, osiągania kolejnych możliwości a przede wszystkim Wybaczania, Akceptacji – Siebie, Innych, Życia, Harmonii, Pokoju, Jedności i Miłości! By stać się Wolnym…By budować Nową Erę… To co robimy dla siebie – ofiarowujemy również innym, poprzez impulsy prowadzące do zmiany i zapisujące się w świadomości globalnej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Wykład poprowadzi : VENI od ” VENISJANA”– Trenerka Rozwoju Osobistego, energoterapeutka, art-terapeutka, malarka, poetka, propagatorka radosnego i twórczego życia.
W kwietniu 2004 roku Veni przeszła z powodzeniem Proces Odżywiania Pranicznego co zwiększyło jeszcze bardziej jej możliwości oddziaływania terapeutycznego – osobistego i poprzez Mandale. Od 10 lat prowadzi Seminaria Diety Pranicznej oraz TOP (Trening Odżywiania Praną) umożliwiające Odżywianie Praniczne.
Pomogła kilkudziesięciu osobom w Polsce, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA przejść z sukcesem na Odżywianie Praniczne.
W grudniu 2012 Veni wydała książkę „Odżywianie Światłem. Moja przygoda z jedzeniem inaczej. Dieta Praniczna” oraz 3 wspomagające OP płyty CD z uzdrawiającymi Medytacjami oraz śpiewem Językiem Światła.

Prosimy o zgłoszenia uczestnictwa!
dakini@dakini.pl
531 576 198

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *