Sukces ma twarz matki – wykład

dakini_mama_wyklad

 

piątek 30 sierpnia , godzina 18:30

To spotkanie jest dla wszystkich, którzy chcą zrobić coś dla siebie i świata, którzy chcą poznać metodę hellingerowską.

Czym jest sukces?
Naszym pierwszym sukcesem są nasze narodziny i nasz pierwszy oddech. Podczas porodu, doświadczamy szczególnej siły życia, tej, która później stanowi o naszej umiejętności ‚przebicia się’ w życiu. Ta droga, z łona matki do świata, tworząca pierwsze doświadczenia, jest często naszą ‚matrycą’ na życie. W zależności od tego jak ona się powiodła i jaki był nasz pierwszy kontakt z mamą, tatą, rodziną i otaczającymi nas ludźmi, tak zbudowane zostały przekonania, na temat życia i naszego sukcesu.

Nasz sukces, służy innym i cieszy się, kiedy w ten sposób realizujemy drogę ku więcej. Kiedy to zauważymy, zobaczymy, że jesteśmy nieustannie obdarowywani. Sukces spełnia się, kiedy jesteśmy gotowi by służyć innym. Ta służba wymaga od nas, czasami wszystkiego, bycia w pełni dla wymagań stawianych nam, oraz dla tych, którzy do nas przychodzą. A kiedy jestyśmy pełni? Wówczas, kiedy wszystko co zostało nam dane, przyjmiemy z szacunkiem i wdzięcznością. Pomimo, że być może wiele to kosztowało. Dlatego nasz sukces zaczyna się przy naszej mamie, a droga do świata przy tacie.

Dlaczego relacja z mamą odnosi się do naszego sukcesu osobistego i zawodowego ?
Relacja z mamą, jest relacją ze światem. Ukształtowana w określony sposób w dzieciństwie, w dorosłym życiu, jest nieświadomie powtarzana we wzorcach, postawach, zachowaniach, emocjach itd. Najczęściej przenoszona w oczekiwaniach do partnera, pracodawcy, pracy, państwa, bywa roszczeniowa, zapomina o należnym szacunku i uznaniu życia, które przyszło do nas przez naszych rodziców.

Wykład poprowadzi doświadczona i ceniona terapeutka Gaja Jowita Karpeta, więcej o niej samej i jej pracy na stronie:
http://www.gajakarpeta.com/index.html

Termin: 30.08.2013 (piątek) godz. 18.30-21.30

Koszt udziału: 40zł