Joga Kundalini

kundalini-dakini

Joga Kundalini jak nauczał Yogi Bhajan

Joga Kundalini to kompletna technologia, dzięki której coraz lepiej poznajesz siebie, swoje ciało, emocje i myśli, opanowujesz swój umysł i na tej podstawie aktywnie pracujesz ze swoją życiową energią. Uczysz się, jak kierować ją tam, gdzie tego pragniesz, w zgodzie z intuicją i sercem, ku zdrowiu, pokoju, szczęściu i spełnieniu na co dzień. Joga Kundalini jest więc narzędziem promowania Twojego zdrowia, harmonii i pomyślności – nie tylko od stóp do głów, ale też poprzez wszystkie aspekty Twojej psychiki, aż do źródła Twojej duszy.
Zajęcia jogi Kundalini trwają około 1,5 godziny. W przebieg każdych zajęć wchodzi:
💎 Rozgrzewka
💎 Główna krija, czyli zestaw ćwiczeń, za każdym razem inny, mający swoją myśl przewodnią, np. wewnętrzny spokój, redukcja stresu, wyzwolenie prawdziwego potencjału, usuwanie wewnętrznych blokad, balansowanie emocji itp. Na każdych zajęciach czeka Cię więc nowe doświadczenie.
💎 Relaksacja
💎 Medytacja
Kundalini to joga, o wielowiekowej tradycji, łącząca w sobie wiele różnych elementów znanych z innych rodzajów jogi, np. asany (pozycje ciała), pranayamę (techniki oddechowe), mantry (wpływanie na umysł poprzez dźwięk), mudry (układy dłoni), bandhy (tzw. „zamki”), ale również umiejętną relaksację, pracę z umysłem oraz medytację. Wszystkie te elementy będziemy poznawać i doskonalić na zajęciach, wykorzystując je jako narzędzia podnoszenia jakości naszego zdrowia i życia.
Keval Darshan Singh/ Remi Wiaterek o sobie:
„Joga jest moją codzienną duchową praktyką, której poświęcam wiele czasu i energii, co pozwala mi doświadczać jej bezkresnej szczodrości na płaszczyźnie życia tak duchowego jak i fizycznego.
Już pierwsze spotkanie z jogą Kundalini, które miało miejsce kilka lat temu, pozwoliło mi na zrozumienie jej potencjału i zafascynowało mnie do tego stopnia, że natychmiast zapisałem się na kurs nauczycielski. Obecnie mogę cieszyć się certyfikatem wydanym przez IKYTA (Międzynarodowy Instytut Jogi Kundalini). Nie sposób jednak zatrzymać się w realizowaniu prawdziwej pasji i obecnie jestem już w trakcie kursu nauczycielskiego drugiego stopnia.

Kiedy: każda środa, 18-19.30
Gdzie: Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko-Biała
Inwestycja: 35zł (w karnecie taniej)
Dodatkowe informacje:
Remi Wiaterek
tel. 734 178 556
mail: remi.wiaterek@gmail.com
www.jestemjestem.pl

Studio Dakini:
tel. 531 576 198
mail: dakini@dakini.pl

„Tak jak wszystkie rzeki docierają do oceanu, tak na koniec wszelka joga dochodzi do podnoszenia energii Kundalini. Czym jest ta Kundalini? Jest twórczym potencjałem istoty ludzkiej.”
Yogi Bhajan