Jedź z nami do INDII !!! 22.02-07.03 Złoty Trójkąt i Kerala nad oceanem z jogą i ayurvedą

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was w ekscytującą podróż,
pełną barw, zapachów i magicznych krajobrazów.

Namaste Indie ♥

13669195_1065383840204825_4348175534072652886_n

22.02 – 07.03.2019

New Delhi – Jaipur – Agra – Vrindavan
oraz
warsztaty rozwoju osobistego
”Moja podróż do siebie – Jak Cię może zmienić podroż?”
i
Joga i Ayurveda w Kerali nad oceanem!!!!

Print

W Delhi przywita nas feeria jaskrawych kolorów i to tu już od pierwszych chwil nasze nosy będą uwodzone zapachami aromatycznych przypraw i herbaty korzennej parzonej w dzbanach przez ulicznych sprzedawców. W stolicy odwiedzimy największy bazar świata Paharganj, piękne świątynie i wiele innych miejsc pełnych azjatyckiej magii, no i oczywiście skosztujemy egzotycznych dań prosto z pieca tandoor!!!
Dalej nasza przygoda poprowadzi nas przez Agrę z jej majestatycznym Taj Mahal, aż do ”Różowego Miasta Wiatru” do Jaipur – miasta niepowtarzalnych widoków, świątyń, kolorowych słoni, latawców i muzyki granej przez wiatr. Po takich wrażeniach zawitamy do miejsca zupełnie poza szlakiem turysty. Przywita nas Vrindavan , gdzie poczujemy i doświadczymy prawdziwej lokalnej atmosfery pięknych świątyń , poczujemy autentyczność i niezwykłość Indyjskiego kolorytu.
Dużo wrażeń?
Aby jeszcze lepiej poznać i posmakować kraju Maharadży polecimy na południe Indii do Kerali :-) gdzie czeka na nas resort tuż przy Oceanie.

goldentrianglekerala
W Kerali będziemy oddawać się błogości i dobrodziejstwu zabiegów Ajurvedy – to licząca ponad 5 000 lat hinduska medycyna naturalna, która poprzez cudowne masaże będzie rozpieszczać naszego ducha i ciało :-))

sirodhara
Masaże, joga z pranayamą, medytacje, rozmyślania, kąpiele w ciepłym Oceanie i wspaniałe dyskusje na plażach Kerali.

kovalam-beach-870x480

 

Lograr-La-Paz-Interior-2
Jogę poprowadzi Dakini Alexandra, wieloletni nauczyciel jogi, medytacji, terapeuta dźwiękiem mis gongów, frutarianka, buddystka.
Warsztaty „Moja podróż do siebie – jak cię może zmienić podróż?” poprowadzą Dakini Alexandra oraz Iwona Grzesicka – psycholog, która od lat prowadzi ”Warsztaty w Podróży”, a Indie to świat bardzo bliski jej sercu.

Zapraszamy do Odkrywania i Smakowania Świata w Podróży do Siebie.

Lecimy do Indii bardzo komfortowymi liniami Finnair i co bardzo ważne, wylatujemy z Krakowa i tu też wracamy.

Program wyprawy:

dzień 1 – spotkanie na lotnisku w Krakowie, wylot z Krakowa przez Helsinki do New Delhi.

dzień 2 – przylot do New Delhi, transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie, odpoczynek, obiadokolacja, a następnie wizyta pierwsze spotkanie z Indiami w świątyni Akshardham. Ta świątynia to niezwykłe arcydzieło architektury i jak mówi dosłowne tłumaczenie nazwy świątyni to miejsce wartości i cnót. Nocleg w Delhi.

dzień 3 – po śniadaniu udamy się na odkrywanie Delhi. Odwiedzimy bramę Indii, zawitamy pod parlament i dom prezydenta. Następnie odwiedzimy miejsce ostatnich chwil Gandhiego, gdzie dowiemy się dużo więcej o jego życiu i misji. Następnie pojedziemy do minaretu Kutb Minar, gdzie znajduje się tzw. kosmiczny słup o wysokości 7 metrów. Naukowcy z całego świata zastanawiają się jak w dawnych czasach otrzymano najwyższej jakości żelazo, które przez 2000 lat nie poddaje się korozji. Późnym popołudniem udamy się do Świątyni Lotosu. Wrócimy do hotelu na krótki odpoczynek, następnie obiadokolacja, a po niej udamy się na ucztę dla duszy do jednego z najbardziej magicznych miejsc w Delhi, do świątyni Sikhów – Gurudwara Bangla Sahib, gdzie ciut bliżej poznamy tą niezwykłą filozofię mówiącą o Miłości. Nocleg w Delhi.

dzień 4 – po śniadaniu wykwaterujemy się z hotelu i pojedziemy w dalszą podróż po Indiach. Dziś jedziemy do stolicy Radżastanu do Jaipur. Miasto wiatru, latawców i pięknej biżuterii. Po drodze będziemy podziwiać piękne widoki, zmieniające się krajobrazy, oraz zawitamy z wizytą w wiejskiej szkole. Późnym popołudniem zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja na dachu naszego hotelu z pięknym widokiem na miasto. Nocleg w Jaipur.

dzień 5 – pyszne śniadanie o poranku, a po nim czeka na ekscytująca wizyta w jednym z największych fortów w okolicy Jaipur w Amber Fort. Na szczyt pomogą nam się dostać kolorowo pomalowane słonie. Przejażdżka na słoniu to dość egzotyczne przeżycie. Z fortu udamy się do jednej z malutkich świątyń, kompletnie poza szlakiem turystycznym gdzie pielgrzymi przyjeżdżają po błogosławieństwo. Następnie pojedziemy do szlifierni kamieni szlachetnych i do centrum miasta nacieszyć się kolorami miasta. Wieczorem czeka nas kolacja przy dźwiękach muzyki w typowym stylu Radżastańskim.

dzień 6 – śniadanie i wyjazd do miasta, aby bliżej poznać historię rodziny Maharadży. Odwiedzimy Pałac Wiatru i City Palace, gdzie będziemy odkrywać bogatą historię regionu. Zajrzymy również do obserwatorium astronomicznego, oraz pójdziemy na zakupy, aby trochę się po rozpieszczać pięknem wyrobów z Radżastanu. Po tylu wrażeniach udamy się na obiadokolację do jednej z najbardziej popularnych restauracji nowego pokolenia, do ”OTH” – tu również jada rodzina królewska. Nocleg w Jaipur.

dzień 7 – po bardzo wczesnym śniadaniu wykwaterowanie i wyjedziemy w drogę do Agry. Tak, dziś spotkanie z wizytówką Indii z Taj Mahal. Poznamy tą niezwykłą historię miłości oraz na własne oczy zobaczymy jej pomnik. W Agrze udamy się również do jednego z najładniejszych i największych fortów w Indiach. Następnie posilimy się przed drogą i pojedziemy do Vrindavan. Zakwaterowanie, nocleg w Vrindavan.

dzień 8 – o poranku obudzą nas poranne krzyki pawi z ogrodu oraz stukające w okna ciekawskie małpy – tak, brzmi egzotycznie, ale to nieodłączny element krajobrazu Vrindavan. Dziś do świątyni udamy się już o świcie, aby wziąć udział w ceremonii budzenia Bóstw. Po tych wrażeniach udamy się na śniadanie, a następnie zwiedzimy cały kompleks świątynny. Będziemy też mieć czas, aby w ciszy i skupieniu zanurzyć się we własnych myślach i zaczerpnąć trochę refleksyjności tego miejsca. Po południu udamy się w drogę powrotną do Delhi. Obiadokolacja i nocleg w Delhi.

dzień 9 – wczesnym rankiem wyjazd na lotnisko w Delhi i przelot na Keralę do Thiruvananthapuram. Śniadanie w samolocie. Po przylocie na Keralę przejazd do Varkala, do resortu Ajurvedyjskiego bajkowo położonego tuż przy Oceanie. Nocleg w resorcie.

dzień 10 – śniadanie nad Oceanem, zabiegi Ajurvedy, praktyka jogi, warsztaty, wypoczynek nad Oceanem. Pyszna obiadokolacja z widokiem jak za milion dolarów. Nocleg w resorcie.

dzień 11 – śniadanie nad Oceanem, dla chętnych również dziś możliwe zabiegi Ayurvedy, następnie praktyka jogi, warsztaty, wypoczynek nad Oceanem. Obiadokolacja i nocleg w resorcie.

dzień 12 – śniadanie nad Oceanem, zabiegi Ayurvedy, następnie praktyka jogi, warsztaty, wypoczynek nad Oceanem. Obiadokolacja i nocleg w resorcie.

dzień 13 – wykwaterowanie z resortu, przejazd na lotnisko, wylot do Delhi. Śniadanie w samolocie. Przylot do Delhi. Przejazd do hotelu, obiadokolacja.

dzień 14 – śniadanie, czas wolny na zakupy, a może też odwiedziny w ulubionym miejscu lub świątyni w Delhi. Pożegnalna kolacja przy której będziemy dzielić się ogromem wrażeń z naszej wyprawy. Nocleg w Delhi.

dzień 15 – wykwaterowanie z hotelu przejazd do Portu lotniczego Indiry Gandhi w Delhi, wylot do Krakowa.

Cena zwiera wszystkie koszty, nie ma żadnych dopłat na miejscu!!!!

cena całości to – 1500 złotych oraz 1190 dolarów plus 2800 złotych bilety lotnicze

w cenie:
-12 x śniadania – 2 x śniadania w samolocie
-13 x obiadokolacje z napojami
-noclegi w hotelach w standardzie europejskim w pokojach dwuosobowych
-w czasie pobytu w Kerali wypoczywać będziemy w resorcie Ajurvedyjskim przy samym Oceanie
-transport na całej trasie naszej wyprawy – busy, taksówki,riksze
– bilety lotnicze na trasie: Kraków- Delhi – Kraków
– bilety lotnicze na trasie: Delhi -Thiruvananthapuram – Delhi
-wejściówki do wszystkich zwiedzanych miejsc związanych z programem wyprawy
-2 x zabiegi Ayurvedyjskie w SPA
-warsztaty „Moja podróż do siebie – jak Cię może zmienić podróż?”
-materiały szkoleniowe
-joga w czasie pobytu na Kerali oraz krótkie praktyki podczas całej podróży
-medytacje
-wiza indyjska
-przewodnicy lokalni
-bagaż rejsowy 23 kilogramy
-opieka Alexandry i Iwony w czasie całego pobytu w Indiach
-ubezpieczenie NNW i KL

Chętnych na tą niezwykłą wyprawę prosimy o zgłaszanie się najpóźniej do 20 listopada 2018.
Liczba miejsc ograniczona, w związku z tym przypominamy, iż liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie należy potwierdzić wpłatą zadatku w wysokości 1500 złotych na podany niżej numer konta:

Centrum Szkoleniowo Rozwojowe ”Volatum” Iwona Grzesicka
tytuł wpłaty – ”Warsztat – Dakini Indie”
mBank – 37 1140 2004 0000 3202 7694 3426

szczegółowe informacje:
Alexandra Żochowska – tel – 531 576 198, email dakini@dakini.pl
Iwona Grzesicka – tel – 606 394 602, email iwona@volatum.pl

Zapraszają Alexandra Żochowska i Iwona Grzesicka