Wielka G O N G PUDŻA – Całonocna Szamańska Ceremonia Dźwięku

Zapraszamy na całonocną Ceremonię w przestrzeni uzdrawiających dźwięków gongów, mis tybetańskich, dzwoneczków, bębnów szamańskich i innych instrumentów archaicznych.
Zabierzemy Cię w podróż do świata żywych dźwięków, w wymiar pierwotnego, świadomego snu, czasu poza czasem…

Start – 22.09. 2018 godz. 21.00
zakończenie – 23.09. 2018 godz. 8.00
Ilość miejsc ograniczona.

Inwestycja: 99zł
(przy wpłacie zaliczki 50zł do 31.08 – data wpływu na konto)
lub 111zł (zaliczka 50zł od 1.09 do 14.09)
lub 120zł od 15.09 i płatne na miejscu

Zgłoszenie i rezerwacja miejsca poprzez wpłatę zaliczki,
konto- Dakini
20 1140 2017 0000 4002 0292 7945 z dopiskiem Gong Pudża
Proszę o potwierdzenie wpłaty na maila:
dakini@dakini.pl

Zadbaj o siebie, ubierz wygodne ubranie, ewentualnie zabierz swój ulubiony kocyk, karimatę, poduszkę… ( koce i maty są też na miejscu)
Do zobaczenia w świecie żywych dźwięków �

Przewodnikami w świecie dźwięków będą:
Robert Mątewski – Dyplomowany terapeuta dźwiękiem wg. Metody Petera Hessa, uczestnik warsztatów z mistrzem gongu Donem Conreux (USA). Cały czas zgłębia tajniki gry i terapii dźwiękiem, prowadzi sesje grupowe i terapie indywidualne. Jest również instruktorem Capoeira – afro brazylijskiego tańca i sztuki walki. Jego pasją jest również muzyka afrykańska, głównie bębny djembe, na których gra i prowadzi warsztaty. Fascynuje się wszystkim co dzikie, prawdziwe i naturalne, ze wskazaniem na Wilki. Wraz z rodziną prowadzi miejsce ludzi wolnych i działań dobrowolnych Osada Gongsterland. Od 7 lat praktykuje jogę i jest szczęśliwym ojcem syna Joachima.

Sławek Chodorowicz -od siedmiu lat zajmuje się dźwiękiem mis tybetańskich i gongów oraz jego wpływem na ludzki organizm. Uczestnik wielu spotkań i warsztatów prowadzonych przez terapeutów dźwiękiem. Warsztat dźwiękiem w formie nada jogi udoskonalał między innymi u Swamiego Karmayogi Saraswati. Współpracuje z licznymi organizacjami i instytucjami, m.in. ze Stowarzyszeniem Amazonek, dla których od lat wykonuje kąpiele w dźwiękach oraz masaże z użyciem mis tybetańskich. Prowadzi firmę zajmującą się medycyną naturalną i alternatywną (www.dotykdlazdrowia.com.pl)

Dakini Alexandra – nauczyciel jogi, terapeutka dźwiękiem wg. Metody Petera Hessa i wg szkoły nepalskiej, założycielka i opiekunka Studia Dakini

Dźwięki, muzyka, wibracje nieodłącznie towarzyszą nam przez całe życie. Wszystkie mają wpływ na to jacy i kim jesteśmy. Podczas koncertu mis i gongów zabieramy uczestników w „podróż do świata żywych dźwięków, w wymiar pierwotnego, świadomego snu, czasu poza czasem…”. Potężne, dźwięki gongu budzą pierwotne zaufanie, obdarzają poczuciem bezpieczeństwa, dają głębokie odprężenie, wprowadzają w stan relaksu i wyciszenia, pozwalają na nowo odkryć naszą pierwotną naturę. Te ożywcze dźwięki wprowadzają nas w rezonans z nami samymi i z całym kosmosem, rozpuszczają napięcia, negatywne emocje, blokady energetyczne, a co za tym idzie uruchamiają naturalne mechanizmy regeneracyjne i uzdrawiające. Podczas sesji pojawia się jasność umysłu, większa pewność siebie, uwolnienie od lęków, a nasz mózg pracuje w większym zespoleniu z mocą intuicji. To wszystko powoduje, że potrafimy kształtować nasze życie w sposób bardziej niezależny, kreatywny i twórczy.
Sesja w dźwiękach mis i gongu, to prawdziwy masaż dla duszy i ciała.