Warsztaty jogi twarzy – czoło i oczy

W naszej kulturze, gdzie bardzo dużo pracujemy głową: myślimy, analizujemy, roztrząsamy, gdzie stres jest na porządku dziennym, nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo to wpływa na twarz oraz jak wiele napięć w niej kumuluje. Mówi się, że lata stresu, traumy, ale i codzienne sytuacje odbijają swoje piętno na twarzy. Tym piętnem są właśnie napięcia, które są główną przyczyną jej starzenia.
Joga Twarzy, poprzez pracę mięśni, pomaga zrozumieć, jak działa twarz, jak funkcjonuje mimika, jak kumuluje napięcia oraz jak się ich pozbyć, a w konsekwencji, jak się relaksować, aby zyskać piękny i promienny wygląd.

Na sobotnich warsztatach zajmiemy się czołem i oczami. Będziesz mieć możliwość poznania mięśni, jakie działają w tym obszarze twarzy i zobaczenia, w jaki sposób pracują one (lub nie) u Ciebie. Poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci rozluźnić napięcia na czole oraz je zrelaksować. Czoło z kolei ma wpływ na oczy, zwłaszcza na opadające powieki. Poznasz ćwiczenia, które to zniwelują oraz usuną zmęczenie, aby oczy odzyskały blask.

Zapraszam na warsztaty do Studia Dakini (ul. Partyzantów) w sobotę 18 maja w godz. 10:00-12:00
Koszt: 70 zł płatne przy wejściu.
Zapisy w Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
lub u Marzeny Jaworskiej, mail: dreamfaceyoga@gmail.com, tel.: 608 598 453

Prowadząca: Marzena Jaworska – certyfikowana instruktorka Jogi Twarzy wg Face Yoga Method by Fumiko Takatsu