Warsztat z Gimnastyką Słowiańską Kobiet w Tradycji Białoruskiej

Gimnastyka słowiańska sprawia, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje – przyjdź i naucz się je odnajdywać.

Zapraszamy Cię do intensywnego doświadczenia, czym jest Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet, sięgająca korzeniami przedchrześcijańskiej kultury słowiańskiej. Gimnastyka od ponad tysiąca lat jest przekazywana przez Kobiety Wiedzy jako sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii.

Drogie Kobiety, kim jesteśmy ? Jakie są nasze korzenie?
Czy jest jakaś praktyka dla kobiet, która może przywrócić pełne zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe?

KOBIETO ODZYSKAJ SWOJE KOBIECE CIAŁO
Już po niedługim czasie praktykowania gimnastyki słowiańskiej z pewnością odczujesz, jak Twoje ciało promienieje ciepłem, sexapilem, ruchy stają się płynniejsze a kręgosłup zdrowszy. Gimnastyka wpłynie również na jakość życia intymnego oraz płodność, zwiększając przyjemność z sexu oraz ułatwiając zajście w ciążę.

Prowadząca: Magdalena Grabska, certyfikowana instruktorka Tradycyjnej Gimnastyki Dla Kobiet w Tradycji Białoruskiej w Szkole Oksany Pawłowskiej, fizjoterapeutka.

Czas: 20.04 (piątek) 17.30-20.30
Miejsce: Studio Dakini
Inwestycja: 40zł

Zgłoszenia: Dakini Alexandra, mail: dakini@dakini.pl
tel: 531 576 198

KILKA SŁÓW O GIMNASTYCE:
Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet to system 27 ćwiczeń pielęgnujących kobiece ciało. Praktykując, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi (mówi się o ‘łabędziej szyi’), rozluźnienie stawów (szczególnie ramion oraz bioder) oraz ‘wyciągnięcie’ kręgosłupa. Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi oraz grasicy, przez co znacząco redukuje poziom stresu, pełni rolę w prewencji raka piersi i wzmacnia system odpornościowy organizmu.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Luźny i wygodny strój, w którym będzie Ci się dobrze ćwiczyć. Dobrym pomysłem jest zasłonić kolana, bo sporo Ćwiczymy na klęczkach lub kolanach i łokciach. Wszystkie ćwiczenia w tradycji słowiańskiej wykonuje się na boso oraz bez stanika.
Woda – w czasie ćwiczeń wzmaga się pragnienie, więc dobrze jest mieć przy sobie na sali małą lub niemałą butelkę.

Zapraszamy Cię na spotkanie gdzie wspólnie Powitamy Słońce(JARYŁO) wg naszej rodzimej tradycji oraz poznasz w teorii i praktyce czym jest Gimnastyka Słowiańskich kobiet wg Tradycji Białoruskiej :-)