Ustawienia Hellingera ze Sławomirem Sówką, Bielsko Biała

Dla wszystkich, którzy pragną być pogodzeni ze sobą i bliskim otoczeniem warsztaty te są szansą pozbycia się starych uwikłań i blokad. Ustawienia pokazują w widoczny i wyczuwalny sposób jak emocjonalne przyzwyczajenia, wewnętrzne krajobrazy i zakres działania powiązane są ze znaczącymi wydarzeniami w rodzinie, naszymi przodkami i innymi osobami.

Sławomir Sówka ma silną, skoncentrowaną energię i potrafi przeprowadzić grupę w bezpieczny sposób przez ustawienia (wszystkie tematy). Jego wgląd i skupienie dotyczy zarówno grupy jak i pojedynczego człowieka. Każdy coś otrzymuje w takim ustawieniu. Sławomir Sówka ma zarówno silny element męski jak i żeński, łączy jasność i zdecydowanie z intuicją, która go prowadzi. Ma naturalne silne połączenie ze swoją duszą, dzięki czemu dociera do kluczowych problemów w życiu danego człowieka.

Ustawienia rodzinne oparte są na działaniu pól morficznych i fenomenów kolektywnych naukowo zbadanych przez Ruperta Sheldrake’a. Przemian doznają wszystkie części systemu, również wtedy, kiedy jedna osoba „zamawia” nowe pole energetyczne służące przemianom w rodzinie.

Punktem wyjściowym ustawień rodzinnych są obok intencji, obciążające wydarzenia w życiu rodzinnym dotyczące zarówno nas osobiście, jak i naszych przodków. Emocjonalna treść traumy, ciężkiej choroby, przedwczesnej lub nienaturalnej śmierci lub innych przypadków losowych może być przekazywana na następne pokolenie w formie trudnych emocji. Konsekwencjami tego rodzaju uwikłań w losy przodków i innych osób mogą być nieracjonalne lęki, wewnętrzny niepokój, poczucie bezsilności, depresja czy osamotnienie. Odkrywanie swojego dziedzictwa oraz połączeń z przodkami często przynosi ulgę, pogodzenie i staje się źródłem mocy.

Na zajęciach, m. in.:
• Uwalnianie uwikłań z przodkami i innymi osobami
• Odnajdywanie rozwiązań konfliktów na głębszym poziomie
• Uzdrawianie sytuacji kiedy dzieci stają się rodzicami lub partnerami swoich rodziców
• Rozwiązywanie więzi z wcześniejszymi partnerami i partnerkami
• Odnowa kobiecości & męskości, odbudowa zdrowych relacji, miłość szczęśliwa
• Łaciate rodziny – praca nad relacjami w rodzinach, w których partnerzy wychowują dzieci z poprzednich
związków
• Relacje z rodzicami, konflikty wielopokoleniowe
• ustawienia systemowe zwiazane z rozwojem firmy, dynamiką w zespole etc.

COŚ DLA RELAKSU
Terapeuta kończy ustawienia relaksującym koncertem na gongach, który pozwala jeszcze lepiej zintegrować zebrane doświadczenia i wyjść z ról reprezentatów.

Sławomir Adam Sówka – Associate przy Conscious Communication Institute w Stanach Zjednoczonych, ukończył dwuletni cykl szkoleniowy ustawień rodzinnych w Instytucie Hellingera w Landshut w Niemczech. Mieszka w Wiedniu i Kazimierzu Dolnym, jest producentem Festiwalu Kazimierskie Inspiracje. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego dla Austriackiego Instytutu Rozwoju Gospodarki, konstelacje rodzinne, wieczory transowe , „Sztukę ekstazy I & II”, „Od mężczyzny do Mężczyzny”, będące esencją dotychczasowych doświadczeń życiowych i terapeutycznych. Prowadzi działalność koncertową grając niekonwencjonalną muzykę, o specyficznym niepowtarzalnym nastroju, opartą na improwizacji.

Kiedy: 1 – 2 luty 2018
Czw. 01.02.18 od godz. 10:30 do godz. 17:00
Pt. 02.02.18 od godz. 10:30 do godz. 17:00

Gdzie: Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko Biała

Cena: osoby ustawiające 450zł, 420 zł dla uczestników Gong Pudży 03.02. i warsztatów „Praktyczna Intuicja” 03.02., reprezentanci 150 /120 zł

Informacje & zapisy:
T: 531 576 198
E: dakini@dakini.pl

Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata na Nr konta: Dakini, Aleksandra Żochowska, 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945.

W przypadku wycofania się uczestnika z udziału w kursie co najmniej 14 dni przed terminem rozpoczęcia kursu następuje zwrot 100% przedpłaty.

Zapraszamy również na sesje indywidualne z Izabelą Wołowiec i Sławomirem Sówką w Bielsku:

poniedziałek – 5 lutego, godz. 8:00, 10:00, 13:00, 14:30, 17:00, 19:00 (zapisy T: 531 576 198,E: dakini@dakini.pl)

Celem sesji indywidualnych jest oczyszczenie na różnych poziomach energetycznych. Udana sesja prowadzi do kreatywnych impulsów w życiu, prawdziwego szacunku dla samego siebie, wspiera rozwój emocjonalny i duchowy.
Jeśli przepływ energii pomiędzy częściami ciała, organami i komórkami nie jest optymalny, sesja pomoże odnaleźć emocjonalne i duchowe przyczyny, stać się bardziej samodzielnym i świadomie wspierać proces uzdrawiania w leczeniu medycznym. Skuteczne oczyszczenie prowadzi do poszerzonej świadomości własnych zdolności samouzdrawiania i ich aktywacji.
Podczas sesji indywidualnych oczyszczamy również całą aurę z ciężarów, myślokształtów, skorupy energetycznej i innych negatywnych struktur. Pracujemy również z lękami, uwalniając je. Są one jedną z wielu blokad i sprawiają, że czujemy się niedowartościowani, niedocenieni, trudno nam zmienić kierunek w życiu i czujemy się niestabilni emocjonalnie. Rezultatem jest to, że bardziej doceniamy i wykorzystujemy nasze doświadczenia, talenty i możliwości.
Sesje indywidualne mogą mieć również następujące działanie (wszystkie tematy):
dają ciału siły życiowe
wspierają klienta aby odnalazł psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe przyczyny swoich symptomów i chorób
uwalniają blokady energetyczne i obce energie
wspierają świadomość zdolności samouzdrawiania i ich aktywację
polepszają jakość snu u dorosłych i dzieci, pomagają usunąć problemy związane z zasypianiem czy wybudzaniem się
pomagają przy migrenie i bólach głowy
prowadzą do przemiany fałszywych przekonań i wzorców w relacjach poprzez pracę z własnymi, uzdrawiającymi, wewnętrznymi obrazami (pojednanie z wewnętrznym dzieckiem, wewnętrzną rodziną etc.)
usuwają ograniczające i destrukcyjne programy zapisane w naszym systemie jak na dysku komputera, np. program cierpienia, bycia ofiarą, obwiniania i karania siebie, przejmowania cierpienia innych na siebie, „nikt mnie nie kocha” etc.
wspierają energetycznie osoby po przebytej długiej chorobie
wnoszą więcej lekkości, większą koncentrację, przetwarzają wewnętrzny niepokój i brak relacji u nastolatków
prowadzą do większej koncentracji i równowagi pomiędzy potrzebą ruchu i spokoju u dzieci
wspierają powstawanie nowych perpektyw, wolnych od iluzji i manipulacji
pomagają każdemu być bliżej samego siebie

Każdy termin jest jednocześnie praktyczną pomocą życiową, pomocą w samopomocy.
Sesje indywidualne są również możliwe wtedy kiedy temat jeszcze się nie wykrystalizował ale istnieje rezonans z naszą energią.
W ciągu dwóch tygodni od sesji, jeśli jest taka potrzeba, można uzyskać dodatkową, krótką nieodpłatną pomoc telefonicznie. Można tez umówić się na kolejną sesję na skypie.