TAROT – praktyka czytania z kart-rozkłady

Tarot jest narzędziem, które służy przede wszystkim wglądowi w siebie i otaczający świat. Studiowanie go, pozwala zrozumieć cykle zachodzące w życiu każdego człowieka. Archetypy ukryte w kartach, oraz bogata symbolika, pozwalają odkryć nasze prawdziwe myśli, odczucia, a jednocześnie stać się naszymi drogowskazami .
Tematy warsztatu :
– przygotowanie do dywinacji
– BHP pracy z kartami
– hierarchia mocy kart wg. Suligi
– miłość i zdrada w kartach
– rozkłady: Krzyż Celtycki, rozkład partnerski
-ćwiczenia rozkładów na konkretnych pytaniach
Zapraszam Cię serdecznie na spotkanie, podczas którego z przyjemnością podzielę się z Tobą moją wieloletnią pasją, którą jest Tarot.
Marzena Nikiel – od ponad 10 lat praktykuje jogę metodą Iyengara. W listopadzie 2019 roku zakończyła 4 letni kurs nauczycielski w krakowskiej Szkole Jogi. Posiada certyfikat Instruktora Jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu.
Dbając o podnoszenie swoich nauczycielskich kompetencji, cyklicznie uczestniczy w warsztatach organizowanych przez doświadczonych nauczycieli jogi w całej Polsce. A w chwilach wolnych od „jogowania” przemierza Tatry wzdłuż i wszerz. Swoje zamiłowania do Jogi łączy z innymi pasjami w tym z Tarotem i szeroko pojmowaną wiedzą ezoteryczną.
Termin : 15.05.2021
Inwestycja: 150 zł

Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
Zaliczka – 50 zł gwarantuje miejsce na warsztacie. Na 5 dni przed warsztatem bezzwrotna.
Wpłata na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
Pozostałą kwotę 100 zł wpłacamy przed warsztatem (tylko gotówką, w Studio nie ma terminala płatniczego).