Symbologika – praktyczny kurs interpretowania symboli i znaków

Symbologika. Rzeczywistość kwantowa.
Praktyczny kurs interpretowania znaków i symboli, jakie można zaobserwować w „obrazie” naszego życia.

Symbole towarzyszą nam przez całe życie. Można wręcz rzec, że składamy się z symboli, które można wielorako interpretować. Nasze imiona, nazwiska, to jak się ubieramy, jakie mamy przyzwyczajenia oraz to, czym się zajmujemy. Jakie mamy preferencje co do marki samochodu, ulubionego kolory czy stylu ubioru, itp. Wszystko mówi o nas wiele rzeczy, ale na ogół uważamy, że to jedynie coś, co składa się na naszą osobowość i sposób wyrażania siebie. Tymczasem to fundament naszej kwantowej rzeczywistości – nasze lustrzane odbicie ścieżki (duchowej), która informuje nas i wspiera naszą intuicję. To swoisty głos serca, który zsynchronizowany jest z naszą częstotliwością. W praktyce znaczy to, że im bardziej potrafimy rozumieć, dlaczego pomalowaliśmy swoją sypialnie na kolor żółty, a samochód wolimy bardziej biały niż czarny. Tym bardziej jesteśmy zespoleni z naszym wyższym JA. A wtedy żyje się naprawdę lżej, łatwiej i w zgodzie ze samą sobą. Kto by tego nie chciał?

Sypialnia to nasza komnata małżeńska i symbol naszej relacji partnerskiej (małżeńskiej), a żółty znaczy, że jesteśmy pełni energii i nasz związek jest gotowy dać światło, nowe życie. Samochód to de facto reprezentacja naszego życia. To jaki jest (duży, mały, sportowy, rodzinny, itp.) odpowiada temu, jakie mamy priorytety życiowe i stosunek do samego siebie w sensie przestrzeni, komfortu, wygody, itp. Biel oznacza np., że nie mamy nic do ukrycia, że kierujemy się czystością lub neutralnością w sensie emocji.
Oczywiście to jedynie powierzchowne przykłady, ale kiedy bliżej przyglądniemy się naszej linii życia i zaczniemy interpretować symbolikę w naszym rodzie: imiona, zawody, daty urodzeń i śmierci, podobieństwo w chorobach czy przeżytych traumach lub trudnościach – wszystko to pozwoli nam uwolnić z podświadomości to, co kieruje naszym życiem. Każde uświadomienie sobie pozwoli nam zbliżyć się do poznania siebie i swojego realnego przeznaczenia. Obserwując swoje życie można w konsekwencji samemu kreować jego symbolikę i tym samym wpływać na naszą rzeczywistość. Przejąć niejako sterowanie nad swoim życiem. Albo, co nie mniej istotne, realnie rozumieć to, co przynosi rzeczywistość i wedle tego podejmować decyzje, które będą oparte o naszą intuicję.

Zapraszam na to wyjątkowe wydarzenie.
Wystarczy jeden dzień i odrobinę więcej świadomości, aby przyswoić potężną wiedzę i moc w odkrywaniu przekazów, znaków i symboli, jakie towarzyszą nam w życiu każdego dnia. Nauczę Cię czytać rzeczywistość oraz ją interpretować. Sam zobaczysz, jak wszystko to, czego się dowiesz o sobie, odpowiada temu, co obecnie żyjesz. To jest wstęp do rzeczywistości kwantowej widzianej w praktyczny sposób.

Zapraszam,
Marcin Gieracz.

O mnie:
Głównie zajmuje się biznesem jako Strateg i coach biznesowy od ponad dwudziestu lat (www.rubikom.pl / www.kuzniastrategow.com). Bardzo mocno jednak interesuje się obszarami alternatywnej medycyny (tybetańska, chińska, koreańska) oraz kwestiami alternatywnych form zdrowienia. W konsekwencji prowadzę praktykę terapeutyczną (www.revitalium.pl) oraz prowadzę zajęcia starokoreańskiej odmiany jogi SUNDAO – techniki głęboko relaksujące.

Kiedy: 26.05, 11.00 – 19.00
Cena: 150 zł

Warsztat odbędzie się w grupie liczącej od 6 do 16 osób.
Chętnych prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł na konto:
Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
O kolejności zgłoszeń będzie decydować kolejność wpłynięcia zaliczek.

Zapisy, kontakt, pytania: jak wolicie dzwońcie, piszcie
do Studia Dakini, do Przebudzenia, zapraszamy :-)
Studio Dakini: 531 576 198,
mail: dakini@dakini.pl

Program:
1. Rozgrzewka ciała, duszy i umysłu poprzez ćwiczenia oddechowe SUNDAO
2. Manifestacja świadomości i obrazu życia – omówię na swoim przykładzie, jak w praktyce wygląda interpretowanie symboli w życiu, aby zbytnio nie teoretyzować.
3. Praca zespołowa związana z symbolami w życiu uczestników
4. Praca w parach lub indywidualnie w ramach przyswojonej wiedzy
5. Interpretowanie znaków i symboli wybranych osób, bądź każdego z uczestników.

W międzyczasie planowane są dwie przerwy kawowe (10 min.) oraz jedna, dłuższa przerwa obiadowa (45 min.)