Spotkanie z prawdą – czakry i parametry charakteru

Za kilka tygodni koniec roku – czas rozliczeń, podsumowań, postanowień, ale i koniec cyklu energetycznego. Wielkimi krokami zbliżamy się do przejścia w energię Nowej Ery, nadchodzący rok przyniesie kolejne zmiany, przestawienia, rozpady starych układów i schematów po to, aby jak najlepiej dostroić nas do energetyki Nowego Czasu.
Aby przejście było płynne i jak najbardziej skuteczne, dobrze jest wiedzieć w jakich aspektach transformacje zachodzą i jak się do zmian dostrajać – zapraszamy na kolejny wykład z cyklu „Spotkanie z Prawdą” – tym razem w zagadnieniach CZAKRY, oraz PARAMETRY CHARAKTERU.
Idąc za teorią Siergieja Łazariewa, który jest największą inspiracją naszej pracy należy przytoczyć, iż nasz los wynika z naszego charakteru, dlatego w pierwszej, praktycznej części spotkania każdy uczestnik podczas konsultacji indywidualnej dostanie diagnozę swoich parametrów charakteru ( duchowość, pycha, zazdrość, miłość, dopasowanie do człowieka przyszłości, akceptacja Boskiego planu, dobroduszność, egoizm, pokora, agresja, duma, umiejętność wybaczania, wiara w Boski Plan) oraz blokad w czakrach.
W drugiej, teoretycznej części, opowiemy o parametrach szerzej, dzieląc się wskazówkami jak zwiększać a jak transformować kolejne warstwy aby dusza stawała się bardziej harmonijna, oraz rozwiniemy temat czakr – opowiadając o tym, co powoduje blokady w czakrach i jak nad nimi pracować .
Będzie możliwość nabycia książek i płyt Siergieja Łazariewa.
Koszt uczestnictwa : 50zł
Zapraszamy serdecznie!

Spotkanie prowadzą :
Katarzyna i Krzysztof Rachwaniec – zainspirowani badaniami Siergieja Łazariewa od kilku lat zajmują się diagnozowaniem pola energetycznego przy pomocy wahadła, w tym między innymi – programów Karmicznych, Karmy rodu, związku, diagnozowaniem Czakr, blokad energetycznych, określaniem Karmicznych powodów chorób i deficytów, energetycznymi ustawieniami systemów rodowych, pomiarami wysokości wibracji.

https://www.facebook.com/diagnozapola/
https://diagnozapola.wordpress.com/
https://www.facebook.com/lazariew/