Sacred Inner Union Cacao DanSing Ceremony

ZAPRASZAM na spotkanie z wewnętrzną kobietą i mężczyzną – dialogu, zharmonizowaniu i połączeniu tych dwóch pierwiastków w Wewnętrzną Unię Świętej Kobiecości i Męskości podczas Ceremonii z Medycyną Kakao, Ruchu i Dźwięku .
Jaki masz kontakt ze swoją żeńską i męską energią , czego ona pragnie , jak chce się przejawiać i wyrażać ?
jak te dwie energie w Tobie komunikują się ze sobą , czy jest między nimi przepływ i balans?

Medycyna Kakao łagodnie otworzy nasze serca i ciała i poprowadzi nas w tej podróży i tańcu , w którym będziemy eksplorować taniec swojej Świętej Kobiecości i Świętej Męskości wewnątrz I na zewnątrz nas , a także będziemy uwalniać i rozpuszczać wszelkie blokady na poziomie ciała i emocji z ruchem , dźwiękiem , otworzymy się na swobodny przepływ energii witalnej, Miłości i kreatywny flow .
💛 Kakao Ceremonialne
💃Medytacja w ruchu
🕺Taniec ekstatyczny
🐬Oddech i śpiew z czakrami
💛uwalnianie głosu
💛 podróż przy bębnie szamańskim- połączenie się z wewn . mężczyzną i kobietą
💛 relaksacja przy dźwiękach mis i gongu
i inne ćwiczenia
W dniu Ceremonii proszę nie jeść mięsa i nie spożywać kawy i używek .
*Osoby, które mają problemy z sercem i układem krążenia, kamienie nerkowe, zażywają leki psychotropowe, występuje alergia na kakao, ciąża proszone są o wcześniejsze poinformowanie nas o tym fakcie przed spotkaniem!
Studio Dakini, Bielsko
9.10.2021 , godz .17.00 -20.00
inwestycja: 130 zł przy przedpłacie , na konto , które podam po zgłoszeniu mailowym, przy wejściu 150 zl
Zapisy : kamila.domin@gmail.com, tel.697995685
Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
Prowadzenie
Kamila Domin-
Nazywam się Kamila jestem wielowymiarową istotą, człowiekiem, kobietą, mamą 4 dzieci, souldoulą- przygotowuję emocjonalnie, psychicznie, duchowo do świadomych narodzin , jestem założycielką @Pełnia Duchowa Szkoła Narodzin – pasjonuje mnie poród jako inicjaca i ryt przejścia, a także jako część życia seksualnego, w szczególności fascynują mnie porody lotosowe, sama rodziłam czwórkę dzieci ekstatycznie, lotosowo w domu, prowadzę także stronkę na fb Przebudzenie Bogini prowadzę i organizuję warsztaty , sesje indywidualne , spotkania, Kobiece Kręgi związane z kobiecością, kreatywnością , sensualnością i rozwojem . Jestem inspiratorką , inicjatorką i kreatorką, lubię dobre jedzenie i podróże, kocham odkrywać siebie , innych i świat.
Pasjonuję się także muzyką, śpiewem intuicyjnym i tańcem spontanicznym- od 13 lat gram na gongach , misach i bębnie szamańskim uczyłąm się u Dona Counreax i Toma Soltrona- kąpiele w dźwiękach, masaże dźwiękiem, koncerty także z innymi muzykami- improwizacje to mój sposób ekspresji ,który uwielbiam. Jestem bardzo sensualną osobą – lubię doświadczać śwat wszystkimi zmysłami- interesuje mnie tantra i szamanizm i holistyczny rozwój. Ukończyłam roczną szkołę Sex&Love School Karo Akabal i byłam uczestniczką warsztatów tantrycznych Santoshi.
Od 3 lat pracuje z Medycyną Kakao – ceremonialnym kakao -medycyną serca, włączam je do Kobiecych Kręgów i nie tylko. Skończyłam Darshan Cacao School.
Interesuję się także naturalną medycyną , aromaterapią , kocham naturę , szczególnie las i morze- obecnie mieszkam pod Cieszynem, (południe Polski obok Czech ) na wsi niedaleko lasu.
Jestem praktykiem Access Bars – masaż energetyczny głowy.