Masaż leczniczy w bólach kręgosłupa

Warsztat ten skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się wykorzystywać w praktyce leczniczy dotyk, pomagać swoim bliskim, przyjaciołom w walce z bólem i napięciami w ciele, bez względu na doświadczenie, wiek i predyspozycje.

Podczas warsztatu poznamy proste i niezwykle skuteczne techniki masażu, zaczerpnięte z kilku różnych metod pracy z ciałem tj. masaż tkanek głębokich, tradycyjny masaż tajski czy terapia punktów spustowych. Dowiemy się jak jest zbudowany, jak działa nasz kręgosłup oraz struktury i części ciała, które mają bezpośredni wpływ na jego zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie.

W grupowym warsztacie uczestnicy łączą się w pary, wykonują i otrzymują wzajemny masaż, podążając za instrukcjami i prezentacją prowadzącego. Jedyne czego potrzebujesz to wygodne, niekrępujące ruchów ubranie.

Prowadzący sesję:

Konrad Szot
Masażem profesjonalnie zajmuje się od 2010r. Po ukończeniu gdańskiego AWFu uczył się m.in. w Wielkiej Brytanii, Indiach i Tajlandii. W Londynie studiował Masaż Terapeutyczny i Holistyczny, tam też nauczył się technik pracy na tkankach głębokich i punktach spustowych. Swoją wiedzę wykorzystywał, pracując ze sportowcami w londyńskim gabinecie fizjoterapii oraz masując joginów w tamtejszym studiu jogi Indaba. Wyjechał do Indii, gdzie studiował Tradycyjny Masaż Ajurwedyczny i poznawał jedną z najstarszych kultur świata. Odwiedził także Tajlandię, by u źródła uczyć się i doskonalić Tajski Masaż Jogiczny. Od paru lat masuje i prowadzi warsztaty masażu w Polsce.

Cena: 120zł

Wszystkie potrzebne materiały i przybory dostępne będą podczas warsztatu.

OBOWIĄZKOWE ZAPISY. W warsztacie może wziąć udział max 18 osób.

Zgłoszenia:

szot.konrad@gmail.com
739 251 593
dakini@dakini.pl
531 576 198