Mantrateka – Radość życia!

Zapraszam serdecznie w niesamowitą podróż – Soul Party, Mantrateka – taniec, śpiew, ruch, modlitwa – oczyszczenie, wzniesienie, uwolnienie, uzdrowienie – sesja spontanicznego tańca intuicyjnego przy mantrach i wysokowibracyjnej muzyce, medytacja w ruchu.

Tym razem – wydanie bardzo szczególne z okazji moich urodzin – w związku z tym będzie bardziej dynamicznie, gdyż tematem przewodnim tej odsłony będzie RADOŚĆ ŻYCIA.

Muzyka będzie dobrana specjalnie tak, aby wesprzeć procesy oczyszczania pola energetycznego z tego, co nas jeszcze ciągnie w dół, co trzyma nas w miejscu i co nam już nie służy. Przez ten spontaniczny, płynący z serca ruch przy dzwiekach o uzdrawiającej częstotliwości – podniesiemy wibrację, poruszymy ciało i duszę – podskoczymy do Nieba, aby uruchomić potencjały obfitości, szczęścia, miłości, akceptacji – poprostu RADOŚĆ ŻYCIA 🙂

Przed sesją – możliwy udział w warsztacie powiązanym tematycznie ( Wznoszenie wibracji – zapraszam serdecznie link tutaj https://m.facebook.com/events/534941190396031?_rdr

Koszt 50 zł
Info pod numerem tel 784363646
19 października godzina 18
Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko-Biała

Prowadzi:
Katarzyna Cieślak – pasjonatka tańca i śpiewu wszelkiej formy, miłośniczka mantr i muzyki wysokowibracyjnej. Z wykształcenia socjolog z zamiłowania i pasji do rozwoju duchowego razem z mężem zajmują się od kilku lat diagnozowaniem Karmicznym, szerokopojętą praca z energią i polem, przy pomocy autorskich metod odczytów energetycznych i wglądów przy pomocy klocków znaczeniowych i figurek. Śpiewa mantry, maluje obrazy Świętej Geometrii, Kobieta z energią – żona, mama – radosna, wesoła, spontaniczna, wiedźma współczesna.

https://diagnozapola.wordpress.com/