Kurs Tai Chi dla początkujących

Kurs Tai Chi dla początkujących – październik 2022

Chcesz zobaczyć i poczuć,czym jest Tai Chi? W takim razie zapraszamy!
W związku z zapytaniami w tej sprawie postanowiliśmy zorganizować w Studio Dakini miesięczny kurs podstaw Tai Chi. Odbędzie się on w październiku 2022 – szczegóły poniżej.
W trakcie kursu dowiesz się, na czym polega tajemnica ruchu Tai Chi – dlaczego jest on tak płynny i spokojny, a jednocześnie lekki i swobodny. Tai Chi to nie są zwykłe ćwiczenia – to jest rodzaj sztuki, która z jednej strony jest bardzo korzystna dla naszego zdrowia, a z drugiej – pomaga nam się rozluźnić, zrelaksować, pozbyć się stresu i poczuć radość życia
A jeśli spodoba Ci się Tai Chi, możesz potem kontynuować naukę w jednej z naszych stałych grup, w których poznajemy dalsze tajemnice tej sztuki.
Kurs obejmuje 4 spotkania na sali, a także opisy praktyk i filmy, które pomogą Ci powtórzyć ćwiczenia w domu, a także kontynuować trening również po zakończeniu kursu.
ℹ Prowadzący: Adam Trocki. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na mój temat, zajrzyj tutaj: Tai Chi. Pomiędzy Niebem i Ziemią | (taichi-trocki.pl)
Gdzie ćwiczymy?
Studio Dakini – Bielsko-Biała ul. Partyzantów 44
Kiedy ćwiczymy?
Od 6 do 27 października 2022, w każdy czwartek od godziny 19:00 do 20:30
Ubieramy się luźno i wygodnie. Część ćwiczeń będzie wykonywana w pozycji siedzącej – możesz siedzieć na krześle lub przynieść ze sobą matę do jogi. Będziemy też oczywiście stać i poruszać się – załóż lekkie obuwie na cienkiej podeszwie lub skarpetki przeciwpoślizgowe.
Cena kursu: 180 zł.
(4 spotkania + materiały szkoleniowe – filmy i opis ćwiczeń)
Uwaga!: przy wpłacie zaliczki do piątku 23 września 2022, cena promo 140 zł
Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198,
fb: @Studio Dakini
Zaliczka – 50 zł gwarantuje miejsce na kursie.
Wpłata na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945