Warsztaty jogi twarzy – policzki i usta

Joga Twarzy to sposób na długą młodość. Spraw, aby Twoja twarz była piękna w sposób zupełnie naturalny. Zadbaj o swoją twarz, aby Twoje wewnętrzne piękno lśniło również na zewnątrz.

Joga Twarzy to nie tylko ćwiczenia mięśni twarzy, przywracające młodzieńczy wygląd i redukujące zmarszczki. Joga Twarzy to przede wszystkim świadomość, że możesz być piękna niezależnie od wieku, że piękno Twojej twarzy leży w Twoich rękach i Ty masz na to wpływ. Daje moc zmieniania swojego życia na lepsze! Bo skoro możesz pokonać czas, to znaczy że możesz wszystko ;-)

W naszej kulturze, gdzie bardzo dużo pracujemy głową: myślimy, analizujemy, roztrząsamy, gdzie stres jest na porządku dziennym, nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo to wpływa na twarz oraz jak wiele napięć w niej kumuluje. Mówi się, że lata stresu, traumy, ale i codzienne sytuacje odbijają swoje piętno na twarzy. Tym piętnem są właśnie napięcia, które są główną przyczyną jej starzenia.
Joga Twarzy, poprzez pracę mięśni, pomaga zrozumieć, jak działa twarz, jak funkcjonuje mimika, jak kumuluje napięcia oraz jak się ich pozbyć, a w konsekwencji, jak się relaksować, aby zyskać piękny i promienny wygląd.

Na sobotnich warsztatach będziesz mieć możliwość poznania mięśni, jakie mają wpływ na wygląd i pracę ust i policzków. Zobaczysz, w jaki sposób pracują one u Ciebie lub nie. Poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci rozluźnić napięcia w tym obszarze, które wpływają na wygląd i kształt ust oraz policzków, a co za tym idzie, całej twarzy. Praca nad rozluźnieniem napięć oraz ćwiczenie mięśni ust i policzków sprawią, że Twój uśmiech będzie olśniewający.

Zapraszam na warsztaty do Studia Dakini (ul. Partyzantów 44) w sobotę 8 czerwca w godz. 10:00-12:00
Koszt: 70 zł płatne przy wejściu.
Zapisy w Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
lub u Marzeny Jaworskiej, mail: dreamfaceyoga@gmail.com, tel.: 608 598 453

Prowadząca: Marzena Jaworska – certyfikowana instruktorka Jogi Twarzy wg Face Yoga Method by Fumiko Takatsu