Kurs czytania Tarota – Arkana Wielkie

Tarot, intrygujące obrazki, chwile zadumy, rozmyślań.
Co kryją symbole, postacie, o czym mówią, dlaczego przyciągają i pobudzają zmysły oraz intuicję.
Nikt nie wie dokładnie, kiedy i gdzie się pojawił. Powtarzane jest przypuszczenie o jego wielowiekowym istnieniu, oraz egipskim, arabskim czy indyjskim pochodzeniu.
Jeśli Ciebie także intryguje tajemniczy przekaz tych kart , oraz opowieści wypływające z ich obrazów, zapraszam Cię na spotkanie.
Tarot jest narzędziem, które służy przede wszystkim wglądowi w siebie i otaczający świat. Studiowanie go, pozwala zrozumieć cykle zachodzące w życiu każdego człowieka. Arkana -stały się archetypowymi opowieściami, które zachowane są w pamięci wielu pokoleń.
Arkana Wielkie
Podczas spotkania:
– zapoznamy się z archetypową symboliką kart oraz ich znaczeniem
– omówimy astrologiczne aspekty planet – poznamy znaki zodiaku, ich podział na żywioły i jakości
– przyporządkujemy czas realizacji prognozy
Zapraszam Cię serdecznie na spotkanie, podczas którego z przyjemnością podzielę się z Tobą moją wieloletnią pasją którą jest Tarot.
Marzena Nikiel – od ponad 10 lat praktykuje jogę metodą Iyengara. W listopadzie 2019 roku zakończyła 4 letni kurs nauczycielski w krakowskiej Szkole Jogi. Posiada certyfikat Instruktora Jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu.
Dbając o podnoszenie swoich nauczycielskich kompetencji, cyklicznie uczestniczy w warsztatach organizowanych przez doświadczonych nauczycieli jogi w całej Polsce. A w chwilach wolnych od „jogowania” przemierza Tatry wzdłuż i wszerz. Swoje zamiłowania do Jogi łączy z innymi pasjami w tym z Tarotem i szeroko pojmowaną wiedzą ezoteryczną.
Termin : 08.05.2021
Inwestycja: 150 zł

Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
Zaliczka – 50 zł gwarantuje miejsce na warsztacie.
Wpłata na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
Pozostałą kwotę 100 zł wpłacamy przed warsztatem (tylko gotówką, w Studio nie ma terminala płatniczego).