Warsztaty jogi ze skupieniem na energii kundalini

Witajcie,

Zapraszamy na 4- Godzinny warsztat, który pokaże nam podstawowe techniki pozwalające obudzić energię kundalini joga i uzdrowić nasze ciało i umysł.
Kiedy Energia Kundalini joga jest obudzona nasze ciało posiada więcej energię do inicjowania i podtrzymywania zmian w naszym aktualnym życiu bycia tu i teraz.
„Ewolucji duszy musi towarzyszyć rozwój ciała, Podobnie jak rozwój oprogramowania komputerowego musi towarzyszyć rozwój sprzętu komputerowego. Nie da się odpalić najnowszy program na komputerze, który ma 20 lat. To samo jest z nami.

Warsztaty jogi ze skupieniem na synchronizacji ciała fizycznego z ciałami subtelnymi, technikach oddechowych, kanałach subtelnych i pranie oraz energii kundalini. Asany są przygotowaniem do dalszych praktyk jogicznych podczas warsztatów będziemy skupieni na energii pranicznej, która poprzez kulminacje może być rozprzestrzeniona do ciał subtelnych. Ów synchronizacja jest istotna dla doświadczeń ze sfery transcendentalnej: „kiedy ciało fizyczne jest zsynchronizowane z ciałem subtelnym i ciałem mentalnym dochodzi transcendencji do subtelniejszych wymiarów”. Uwaga bedzie również poświecona pozycji siedzącej oraz ustawieniu kręgosłupa by świadomie doświadczyć przepływu energii w głównych kanałach „Nadis”.

Praktyka skierowana jest dla wszystkich zainteresowanych technikami jogi, od początkujących adeptów po zaawansowanych joginów. Małe grupy podczas zajęć ( do 10 osób ) oraz indywidualne podejście.

Zapraszamy! :)

Zapisy z przedpłatą na konto obowiązkowe.

Więcej informacji: www.omkundalini.net

Rezerwacja obowiązkowa dla zapewnienia miejsca. Rezerwacja miejsca to bezzwrotna zaplata polowy kwoty.
Nr konta: Dakini, 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945

Dla zarezerwowania miejsca kontakt e-mail lub telefoniczny:
Studio Dakini, tel. 531 576 198
dakini@dakini.pl

Kiedy: 6 lipca
Czas: 17-21.00
Gdzie: Studio Dakini, Bielsko Biała

Koszt 160 zł . Osoby które brały już udział koszt 130 zł

Monika Kwik ( Chinmayi )

Monika w 2009 roku ukończyła szkolenie dla nauczycieli jogi kundalini w „SKY” w szkole tradycji Yogi Bhajan, a potem udała się do Indii, aby szukać nauczyciela (guru) starej tradycji jogi kundalini.
Wkrótce po przyjeździe do Varanasi (Indie) przeznaczenie poprowadziło Monikę w kierunku Pandit Shri Arun Kumar Sharma (www.arunkumarsharma.com), który w późniejszych latach wprowadził Chinmayi do tradycji jogi tradycji Shaktijskiej.
Dzięki doświadczeniom na tej ścieżce otworzył się dla Moniki nowy wymiar praktyk jogicznych.
Monika od 10 lat uczy jogi i wypracowała system, który na bazie tradycyjnych jest zaadaptowany do Zachodniej kultury. Monika również pracuje nad doktoratem w badaniach naukowych nad różnymi stanami świadomości, na drodze sadhany jogicznej jako narzędzia transformacji w kierunku rozwoju ludzkiego.