Język Ciała Krok po Kroku – skóra

Świat, Wszechświat przemawiają do nas językiem gwiazd, galaktyk, językiem Żywiołów, które manifestują się jako Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze. Przemawia też do nas nasze ciało – kiedy nie słuchamy „głowy”, nie słyszymy, co chce nam powiedzieć umysł – o naszym życiu, postępowaniu, o relacjach i uczuciach – wtedy zaczyna mówić ciało.
Każdy fragment ciała, każdy organ przekazują nam swoją opowieść. W tę „tajemną” mowę ciała będziemy się wsłuchiwać na kolejnych spotkaniach.
Będziemy odsłaniać tajemnice, rozczytywać wiadomości, które przekazuje nasz organizm, ale będziemy też reagować na te informacje.
Uzdrawiające wizualizacje, relaks, różne rodzaje medytacji – tego także będziemy doświadczać podczas piątkowych popołudni. Odkryj z nami język ciała – dla życia w pełni zdrowia, pomyślności i radości.

Prowadzi: Maria Ketrh – psycholog, terapeuta, nauczyciel chirurgii fantomowej
Cena: 30 złotych

Każde spotkanie jest zamkniętą całością, możesz przychodzić na wszystkie (serdecznie zapraszamy) lub wpadać do nas (czyli do DAKINI BB ul. Partyzantów 44 tel. 531 576 198) od czasu do czasu. Sprawdź terminy w Kalendarium na www.dakini.pl lub www.dobryogien.pl