Jesienne Kocie Ruchy w Dakini

Jesień to czas, kiedy cała natura spowalnia, a nasz wewnętrzny ogień nieco przygasa, przygotowując nas do najciemniejszej części roku.
Odpuszczenie nadmiernej aktywności oraz wewnętrzne moszczenie się w sobie to naturalny i właściwy proces. Istotne jest jednak, aby nie zaniechać praktyk ruchowych wspierających naturalne procesy psychofizyczne.

Warsztat składać się będzie z części teoretycznej, na której porozmawiamy o sposobach na naturalne zaopiekowanie poprzez rytm, ruch, rutynę oraz zgodę na cykliczność.
Oraz części praktycznej: pracy z oddechem, prowadzonych automasaży, oraz ćwiczeń ruchowych stanowiących zalążek do samodzielnej regularnej pracy z ciałem, niezbędnej do tego, aby w okresie zimowo jesiennym zachować w sobie kocią miękkość oraz dziecięcą radość.
Nie jest konieczne wcześniejsza praktyka ruchowa.
Zajęcia odpowiednie również dla osób wysoko wrażliwych.

Obowiązuje luźny sportowy strój, bardzo nieoficjalny 😉

Czas Trwania: 14:00-18:00

Inwestycja:
150 zł regularna cena
100 zł dla osób dla których koszt warsztatów mógłby stanowić przeszkodę w dołączeniu do grupy.
200 zł dla osób, które poczują, że warsztat był na tyle rozwijający, że chciałyby wesprzeć działania osób prowadzących.
Płatne po warsztacie.
Obowiązują zapisy: bodywolfwork@gmail.com
Po zajęciach warsztatowych prowadzący zapraszają na jam taneczno-muzyczny, na którym gościnnie pojawi się
Łukasz Klimek – muzykant, multiinstrumentalista, rękodzielnik, kochający i praktykujący pracę z drewnem poprzez zasłuchanie w jego zamkniętych w słojach opowieściach. Zagra na własnoręcznie wykonanych z pni drzew didgeredoo.
Zabierzcie ze sobą własne instrumenty.
JAM: 18:00-20:00
koszt: 40 zł , 25 dla uczestników warsztatu.
Więcej informacji o JAMie:
https://www.facebook.com/events/893615238194573?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22search_results%22%2C%22surface%22%3A%22search%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D
Prowadzący; dwójka zaprzyjaźnionych ruchowców, pasjonatów pracy z ciałem:
Ewa Wolf- góralka, tancerka, performerka, fotografka. Jej supermocą jest roztańczona dusza. Znacie ją z regularnych zajęć ze świadomości ciała, prowadzonych kiedyś w Dakini, oraz w Studiu LAS na Barlickiego.
Więcej o Ewie: https://www.facebook.com/bodywolfwork
Konrad Szot- chłopak z mazur, terapeuta ciała, nauczyciel masażu tajskiego, od urodzenia pasjonat ruchu, tańca i turlania się po ziemi. Od ponad 18 lat bawi się akrobatycznymi formami ruchu tj. Breakdance, Capoeira czy Gimnastyka oraz tymi miękkimi jak Joga, Movement, rozciąganie na trawie w słońcu.
Więcej o Konradzie: https://www.facebook.com/Reconnect-Bodywork-Konrad-Szot-351998515143328