Jaźń Przyjaźni (Beskidzka Sieć Połączeń) Krąg • Instrument • Integracja

#SPOTKANIE #CELEBRACJA
#KOOPERATYWY #SAMOORGANIZACJA
„Tak jak miłość erotyczna pragnie nagości ciał, tak przyjaźń, która również stanowi formę miłości, pragnie i potrzebuje nagości osobowości” – S.C. Lewis
Faktycznie, kochanków na ogół przedstawia się zapatrzonych twarzą w twarz – w siebie nawzajem. Przyjaciele natomiast stoją ramię w ramię, wpatrzeni we wspólny cel.
* * *
Spotykamy się przed świętem zakochanych podkreślając szerokie znaczenie Miłości w życiu człowieka. Poszerzając doświadczenie Miłości o relacje z całym światem wokół Nas.
JAŹŃ PRZY JAŹNI
To samoorganizujący się kolektyw gruntujący zaufanie do świata w procesie samopoznania. Łączy Nas miłość do życia, zachwyt do mądrości natury. Przywracanie połączenia między umysłem, a ciałem. Wspieranie harmonii między człowiekiem, a Matką Ziemią.

Pierwsze spotkanie zaowocowało rozbłyskiem kontaktów, potencjałów, propozycji w odpowiedzi na potrzeby.
KORZEŃ
PODSTAWA
TOŻSAMOŚĆ
RDZEŃ
4 prowadzących w spontanicznej samoorganizacji to mocne poszerzenie świadomości. Piękny wstęp. Dziękujemy Wam! Otwieramy się na „wolny mikrofon”, zapraszamy inicjatorów i opiekunów przestrzeni. Przedstawienie kooperatyw z okolic. Rozbudowa sieci połączeń. Umocnienie beskidzkiej społeczności w centrum jednej z górskich bram
Bielsko-Biała,
❄️ 10-12.02.23
Zapraszamy do obserwowania i podawania informacji dalej. Będziemy informować Was na bieżąco!

PrzyJaźń!