Jak mądrze i z miłością wychować dziecko

Dobro dziecka, jego szczęście jest ważne dla rodziców, dziadków, opiekunów, jest ważne dla całego społeczeństwa, a nawet dla przyszłości Ziemi. Ale jak to zrobić, żeby wychować szczęśliwe, radosne dziecko i doprowadzić je na próg samodzielnego, wartościowego życia? Czy istnieją jakieś uniwersalne reguły, czy wystarczy tylko zaufać swojej intuicji? A może trzeba połączyć miłość, intuicję rodzicielską i reguły sprawdzone przez uznanych znawców dziecięcej psychiki?
Zapraszamy Was na warsztaty, w trakcie których będziemy rozmawiać o tych zagadnieniach – spróbujemy ustalić co pomaga, a co szkodzi w kontaktach z dziećmi, jak radzić sobie z ich agresją, jak z miłością mówić „nie”. A przy tym jak zadbać o swoje granice, czas dla siebie, rozwój osobisty, aby móc prowadzić udane życie i stać się dla dziecka autentycznym przykładem dobrego, spełnionego istnienia.

Prowadzi: Maria Ketrh – psycholog, terapeuta, nauczyciel chirurgii fantomowej
Koszt udziału: cena – przy zaliczce 60 zł do 15.11 – cena 160 złotych, potem – 180 złotych
nr konta znajdziesz tu: http://dakini.pl/kontakt/
Rodzice, którzy przyjdą wspólnie ( mama z tatą) na warsztaty, będą płacić o 30 złotych mniej od osoby – przy opcji – wpłata zaliczki (60 zł) – 130 zł od osoby, a bezpośrednio przed warsztatami 150 zł od osoby.

zgłoszenia: Studio Dakini, tel. 531 576 198
dakini@dakini.pl