Duchowość w życiu codziennym – wprowadzenie do diagnostyki pola

Duchowość w życiu codziennym – wprowadzenie do diagnostyki pola energetycznego

„Droga duchowa, która nie prowadzi do codzienności jest drogą na manowce” – powiedział niemiecki filozof, benedyktyn, mistrz zen – Willigis Jagër.

W czasie, kiedy duchowość staje się tak powszechna, że przybiera formę stylu życia, wręcz mody, kiedy zgłębiliśmy już świat wiedzy, podnieśliśmy naszą świadomość, wibrację – przychodzi moment, że los popycha nas do zrobienia kolejnego kroku w rozwoju – czas połączyć teorię z praktyką. Jak przywrócić pierwotne połączenie z naszym Pierwszym Domem, Bogiem, Źródłem w Świecie w którym zostało na nie nałożonych tak wiele filozofii, kiedy nauczono nas postrzegać i doświadczać tej pierwszej relacji związanej głównie z czuciem i intuicją, przez pryzmat nauki, religii, logiki. Jak przenieść wszystkie te mądrości, cytaty, systemy na rzeczywistość materii, ziemską – jak wykorzystać prawa duchowe w prostych codziennych doświadczeniach życiowych, relacjach, problemach, konfliktach – jak połączyć górę z dołem, jak zbliżyć Ziemię do Nieba, czyli jak mówiąc najprościej – wykorzystać codzienne doświadczenie Ziemskie, jak związki, rodzina, praca – dla rozwoju duszy?
Wielu teoretyków mistycznych dawnych ale i dzisiejszych czasów to ludzie żyjący w odosobnieniu, zagłębiajacy się w meandra świata ‚za kurtyną’ w samotności – nam jednak, uczniom dziś – przyszło doświadczać wyzwania tej niezwykłej dialektyki – z jednej strony świat duchowy z całym swoim przesłaniem, praca z energią, Istoty Świetliste, Prawdy Najwyższe, wszelkie inspiracje tak proste i idealne w teorii – z drugiej jednak niezadowolony mąż, krytykująca nas Matka, zazdrosna przyjaciółka, wyśmiewający znajomi, niedoceniajacy szef i nasze emocje, jako reakcja na zwykłe codzienne życie, które dalece odbiegają od tego czego byśmy sobie życzyli i jaka jest teoria na ten temat w publikacjach rozwojowych.
Jak wykorzystać duchowość do rozwiązywania ‚zwykłych’ ludzkich problemów, jak korzystając z wiedzy dotyczącej praw Karmy, poprawić jakość swojego życia, relacji. Jak w dzisiejszym świecie, będąc jednocześnie uczestnikiem codziennego życia, rzeczywistości – rozwijać się i nie zwariować? Jak rozumieć doświadczenia, jak interpretować lekcje dawane nam przez innych, jak zintegrować trudne doświadczenia i traumy przeszłości, jak odczytywać rzeczywistość z poziomu rozumienia duchowego, jak samodzielnie nauczyć się czytać i interpretować stan swojego pola energetycznego. Jak zjednoczyć te dwie pozornie oddzielone rzeczywistości, jak połączyć w całość wszystko i wszystkich którzy pozostają poza duchowością, łącznie z nami z przeszłości, najbliższymi, oraz całym tym „starym światem”.
O tym będę opowiadać na pierwszym wykładzie cyklu w nowym sezonie – zapraszając z nieskrywaną radością do studia Dakini.

Przed wykładem będzie możliwość indywidualnej konsultacji diagnozy energetycznej – w zakresie pomiaru wysokości wibracji, oraz osobistego miejsca odniesienia w stosunku do matrycy globalnej transformacji.

15 września, niedziela
Studio Dakini ul. Partyzantów 44
Wykład: godzina 16 – 18 (koszt wykładu 35zł)
Konsultacja: godz 14 – 16 (koszt pomiaru 20zł) proszę o ustalenie dokładnej godziny pod nr. tel 795518099)

Katarzyna Cieślak i Krzysztof Rachwaniec – od kilku lat zajmujemy się diagnozowaniem pola energetycznego, analizą energii osobistej, rodu, związku, rodziny – karmą relacji, diagnozowaniem czakr, wysokości wibracji, dopasowania do matrycy procesu transformacji, uwikłaniami karmicznymi. Prowadzimy liczne wykłady i warsztaty, oraz sesje indywidualne. Twórcy autorskich metod pracy z polem z użyciem diagnoz oraz ustawień energetycznych przy pomocy klocków znaczeniowych i figurek, tanecznych sesji przy mantrach, mandali Świętej Geometrii.
Prywatnie tworzymy szczęśliwą parę i rodzinę, w której od 2,5 roku doświadczamy nowej, pięknej i rozwojowej roli – rodziców Samuelka.

https://m.facebook.com/profile.php?id=726989110764397&ref=content_filter

https://m.facebook.com/Na-pocz%C4%85tku-by%C5%82o-s%C5%82owo-2121987318052394/

https://diagnozapola.wordpress.com