Ceremonia Oddechu

Ceremonia Oddechu to silna i głęboka 2-godzina podróż, gdzie będziemy prowadzeni do wyższego stanu świadomości za pomocą głębokiego połączonego oddechu – w ten sposób dostarczamy organizmowi tlenu i energii do uwolnienia uwięzionych emocji, urazów i traum które mogą wydostać się na powierzchnie oczyszczając nasze ciało. Pozostawiając uczucie bycia bardziej pełnym i zintegrowanym.

Podczas ceremonii doświadczysz całego spektrum odczuć i emocji dostępnych dla człowieka, jednocześnie rozszerzając Twoją zdolność do posiadania i wspierania swobodnego przepływu energii życiowej. Ta praca pomaga przebić się przez wiele warstw zbroi ciała, uwalniając mentalny, emocjonalny oraz fizyczny opór, wspierac otwarcie przestrzeni aż do kręgosłupa. Pozwala to być coraz bardziej obecnym, świadomym i radosnym człowiekiem. Otwierasz się głębiej na akceptację samego siebie oraz innych, uwaniając się od chronicznych napięć w ciele, ograniczających wzorców oraz traum otwierasz się, aby cieszyć się życiem w całej okazałości i poczuć się dobrze we własnym ciele.

Będziemy pracować na leżąco, proszę wziąć ze sobą komfortowe ubranie które nie będzie krępowało ruchów, coś cieplejszego żeby ubrać po warsztacie. I wodę do picia.

Przed przystąpieniem do ceremonii można określić osobistą intencję z którą będziesz pracował/a, może to wzmocnić proces a następnie pomóc w uwolnieniu się od problemu.
W dniu Ceremonii Oddechu zalecam posiłek lekkostrawny, bez smażonych potraw, mięsa, cukru itp.

PRZECIWSKAZANIA: dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem i z nadciśnieniem, mocne stany lękowe,

————————————–
KIEDY: 22.09.2018 (sobota)
godz. 16:00 – 18:00

GDZIE: Studio Dakini, ul. Partyzantów 44, Bielsko-Biała
INWESTYCJA: 40 – 70 PLN w zależności jak wyjątkowym wydarzeniem była dla Ciebie Ceremonia.

————————————–
ZAPISY I INFORMACJE :
Dariusz Małojło
tel. 606104459,
mail: kontakt@dariuszmalojlo.pl

Studio Dakini:
tel. 531 576 198
mail: dakini@dakini.pl

Ilość miejsc jest ograniczona.
————————————–
Prowadzący:
DARIUSZ MAŁOJŁO – certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTRS® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener pracy z oddechem, tancerz, performer, inżynier.

Pełną kontrola nad własnym zdrowiem – ciałem, umysłem, duchem i emocjami, to cel który nadaje kierunek jego pracy. Holistyczne podejście do człowieka, obecność i wczuwanie się w potrzeby klienta pozwalają zbudować bezpieczną przestrzeń, gdzie klient może odszukać swoją drogę do uzdrowienia i dobrego samopoczucia.

Jest założycielem Dariusz Małojło – Breathwork Art&Therapy.
Jest twórcą projektu Breath Ceremony – Ceremonia Oddechu z którym podróżuje po Polsce i Europie.
Ukończył trening z Biodynamic Breath and Trauma Release System BBTRS® prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, Uzyskał certyfikat praktyka BBTRS® a następnie asystował podczas treningów certyfikujacych BBTRS®

https://www.biodynamicbreath.com/bbtri-people/dariusz-malojlo/

Ciągle się rozwija i kształci w dziedzinie pracy z ruchem, ciałem, technik oddechowych, specjalistycznej pracy z traumą. Uczył się m.in.od: Giten Tonkov, Nisarga Eryk Dobosz, Piotr Bednarczyk, Thomas Stayaert, Iwona Olszowska, Eryk Makohon, Anna Bogdanowicz, Marta Pietruszka, Marcin Wytrążek, Prema McKeever

Aktualnie współpracuje z Piotrem Bednarczykiem i Beskidzkim Instytutem Psychoterapii w Bielsku-Białej.
Prowadzi sesje z Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy®, integracji oddechem, warsztaty BBTRS oraz pogłębia wiedzę w dziedzinie specjalistycznej pracy z traumą.

Tel +48 606104459, – Mail: kontakt@dariuszmalojlo.pl
www: https://dariuszmalojlo.pl
[1] https://www.facebook.com/oddech.malojlo/
[2] https://www.facebook.com/breathceremonies/