ANIOŁY-spotkanie z aniołami i przesłania płynące z kart anielskich

Na granicy światów ziemskiego i duchowego istnieją istoty, których zadaniem jest inspiracja, pomoc i ochrona ludzi w ich ziemskiej wędrówce. Słowo Anioł-oznacza posłańca, który przynosi wiadomości pochodzące z Boskiej Świadomości. Jesteśmy istotami duchowymi i naszym zadaniem jest przejście przez spektrum doświadczeń, jakie życie ma do zaoferowania. Anioły zawsze będą dawać nam wskazówki co do postępowania oraz będą nas chroniły. Kontaktują się z nami w sposób subtelny za pośrednictwem różnych znaków i sygnałów, od nas samych zależy czy i jak je rozpoznamy .
Twoje anioły zawsze są przy Tobie by wspierać Cię we wszystkim, a ponieważ jednak posiadasz wolną wolę, mogą pomagać Ci tylko wtedy, gdy je o to poprosisz.
Zapraszam Cię do świata Aniołów w którym:
– poznasz ich naturę i moc oraz chóry anielskie
-odkryjesz, jak wielką rolę odgrywają w naszym życiu Archanioły oraz jak się z nimi możesz skontaktować
– dowiesz się jak anioły komunikują się z nami poprzez: przebłyski świadomości, sny, znaki, symbole oraz wydarzenia synchronistyczne.
Z pomocą kart anielskich dowiesz się:
-jakie ważne przesłanie mają dla Ciebie anioły na 2021 rok
– jaką uzdrawiającą moc chce Ci przekazać Archanioł Rafael na 2022 rok
– uzyskasz podpowiedź od aniołów na nurtujące Cię pytanie
Spotkanie poprowadzi Marzena Nikiel – która od 11 lat praktykuje i naucza jogi.. W listopadzie 2019 roku zakończyła 4 letni kurs nauczycielski w krakowskiej Szkole Jogi. Posiada certyfikat Instruktora Jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu.
Dbając o podnoszenie swoich nauczycielskich kompetencji, cyklicznie uczestniczy w warsztatach organizowanych przez doświadczonych nauczycieli jogi w całej Polsce. A w chwilach wolnych od „jogowania” przemierza Tatry wzdłuż i wszerz. Swoje zamiłowania do Jogi łączy z innymi pasjami w tym z Aniołami i szeroko pojmowaną wiedzą ezoteryczną.
Termin : 25 wrzesień
Inwestycja: 100 zł
Zapisy: Studio Dakini, mail: dakini@dakini.pl, tel.: 531 576 198
Zaliczka – 50 zł gwarantuje miejsce na warsztacie.
Wpłata na konto: Dakini 20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
Pozostałą kwotę 50 zł wpłacamy przed warsztatem (tylko gotówką, w Studio nie ma terminala płatniczego).