5R w 5h – H u ss a n i e w Bielsku z Joanną Hussakowską

16729391_1400810989984300_7589121989396540135_n
5 godzin 5Rytmów® w Bielsku- Białej
Pierwsza godzina wprowadzeniem do praktyki, a potem just dance z minimalnym „nauczycielskim” prowadzeniem, a raczej inspirowaniem.
Formuła zarówno dla nowicjuszy, jak i stałych bywalców 5Rytmowego parkietu.
Można przynieść coś lekkiego do przegryzienia, choć osobiście preferuję ruch na „pusty brzuch”.
Jeśli się zmęczysz, możesz sobie poleżeć na jogowej macie, przykryć się kocykiem, a głowę złożyć na podusi- wszystko dostępne na miejscu.
Lubię taką formę tej praktyki, pozwala zintegrować to co robimy na regularnych zajęciach, pozwala popłynąć na wielu różnych Falach i zobaczyć siebie w długodystansowym ruchu….. a również często – odkryć swój „home rytm”.

Zapraszam serdecznie,
Asia Hussakowska

5Rytmów jest fizyczną i duchową praktyką tańca, która pomaga odnaleźć swobodę w ruchu i pełnię w życiu. Pięć rytmów: flowing, stacatto, chaos, lyrical, stillness zatańczone razem tworzą energetyczną Falę,która uczy bycia w centrum, klarownego wyrażania siebie, uwalniania zablokowanej energii, pokazuje nam nowe aspekty siebie i pozwala doświadczyć wewnętrznej ciszy. Jak mówiła Gabrielle Roth , twórczyni tej praktyki”5Rytmów jest jak mapa drogi powrotnej do prawdziwego JA. Wrażliwego, dzikiego, pełnego pasji INTUICYJNEGO JA.”

Dlatego nie jest ważne, ile masz lat, jaką masz kondycję fizyczną, czy lubisz tańczyć, czy brałeś już udział w zajęciach tej metody pracy z ciałem, bo to praktyka dla każdego ,a na „parkiecie ” 5Rytmowym zawsze jesteśmy „zieloni” i pierwszy raz, bo ważne jest tu i teraz, ten moment, ta chwila i nasze ciało, zagłębienie się w nim, pozwala nam to poczuć.

Obudźmy więc nasze ciała, pozwólmy im, na niczym nieskrępowany ruch, niech wyrażają i czują.

Nauczyciel:
Joanna Hussakowska- certyfikowany przez Gabrielle Roth, nauczyciel 5Rytmów
www.5rytmow.net
www.5rhythms.com

koszt udziału w wieczorze= 80 zł

Zabierz ze sobą dużo wody do picia i ubierz się na „cebulkę”. Poruszamy się boso.

https://www.facebook.com/Dakini.Chai.Cafe