BodyART®

BodyART® to metoda treningowa, której twórcą jest Robert Steinbacher. Bazując na jodze, tańcu, elementach sztuk walki oraz na treningu terapeutycznym i funkcjonalnym, stworzył system idealnie dopasowany do potrzeb współczesnego człowieka.
Podstawą bodyART® jest połączenie treningu i relaksu oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Jest jednym z najbardziej wszechstronnych treningów. Porusza mięśnie szkieletowe, posturalne ( głębokie ), pracuje na powięzi, angażuje narządy wydzielania wewnętrznego (…). Praca zintegrowana z oddechem kształtuje świadomość ciała, trening jest przez to bardzo energetyczny. Efektem ćwiczeń jest nie tylko smuklejsza i zgrabniejsza sylwetka, ale także wewnętrzny spokój i relaks.

Zajęcia będą trwały 1,5h, co pozwoli nam poszerzyć repertuar o praktyki takie jak Pilates, Stretching, Relaksacja i może coś jeszcze :) :)

Dla kogo?
bodyART jest treningiem praktycznie dla każdego, kto poczuje że taka forma pracy z ciałem i duchem mu odpowiada. Warto przyjść i sprawdzić to na własnej skórze ;)

Kiedy?
Każdy poniedziałek 17:30-18:50
oraz czwartek 18:00-19.15

Za ile?
Karnet na 4 wejścia kosztuje 100zł. karnet jest ważny miesiąc. Koszt jednorazowego wejścia na zajęcia wynosi 30zł

Prowadząca:
Monika Borchulska-Zając. Trener fitness&wellness. Fizjoterapeuta. Terapeuta pracy z ciałem. Trener rozwoju osobistego. Autorka bloga www.energodajnia.pl